בוק דיפוזיטורי Book Depository

בוק דיפוזיטורי (Book Depository) הוא אתר מסחר אלקטרוני למכירת ספרים. החברה קיימת משנת 2004 ומציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר ספרים רגילים, ספרים מוקלטים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בוק דיפוזיטורי (Book Depository) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

מרמלדה מרקט

מרמלדה מרקט היא חברת מרקטפלייס המחברת בין לקוחות לספקים ובה נמכרים מוצרים בתחום העיצוב והמכירה. זוהי חברה ישראלית. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות בגדים ונעליים, אקססוריז, מוצרי תכשיטים, מוצרי לבית ולמטבח, מוצרי פנאי, ספרים, מוצרי טיפוח ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מרמלדה מרקט גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

כלי זמר

כלי זמר היא רשת למכירת מוצרי מוזיקה וכלי נגינה. החברה הוקמה בשנת 1967 וכיום יש לה כ-25 סניפים ברחבי הארץ, חלקם בבעלות וחלקם באמצעות זכיינים. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות גיטרות, קלידים, פסנתרים, תופים וכלי הקשה, כלי נשיפה, כלי קשת, אביזרים וציוד ומוזיקאים, מוצרי קול ותאורה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות … להמשך קריאה

צומת ספרים

צומת ספרים היא רשת ארצית למכירת ספרים מאז שנת 1996 ואז מוזגה לאחרונה בשנת 2003. לרשת יש כיום כ-100 סניפים ברחבי הארץ ויש אתר אינטרנט העונה לשם בוקנט. באתר האינטרנט של הרשת אפשר לרכוש ספרים, ספרים דיגיטליים, כרטיסי מתנה, פנאי ומשחקים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של צומת ספרים גם לרגל בלאק … להמשך קריאה

סטימצקי

סטימצקי היא רשת שיווק ומכירה של מוצרים לבית וספרים, אשר הוקמה בשנת 1925. לרשת יש כ-138 סניפים בכל הארץ. ברשת ובאתר האינטרנט שלה אפשר למצוא בעיקר ספרים, ולאחרונה גם מוצרי חשמל, טלוויזיות, סמארטפונים, קוסמטיקה ובישום, מוצרים לילדים, צעצועים, משחקים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של סטימצקי גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.