בלאק פריידי לעסקים

יש לכם חנות דיגיטלית באינטרנט (אתר מסחר אלקטרוני)? בלאק פריידי לעסקים Black Friday Business מציע פתרונות ושירותים מותאמים כדי להגדיל את המכירות והלקוחות של העסק שלכם.

אתר בלאק פריידי הוא אתר המבצעים הרשמי והמרכזי של ישראל. כאן צרכנים מקבלים מידע על מבצעים, קופונים, הנחות, דילים והטבות נוספות שמציעים עסקים וחנויות.

גם אתם, בעלי עסקים וחנויות דיגיטליות באינטרנט, יכולים לקבל כלים מתקדמים להגעה ללקוחות שלכם ולשיפור ביצוע המכירות של אתר המסחר האלקטרוני.

הנה הכלים שלנו:

עמוד עסקי

עמוד עסקי הוא האזור העסקי של החנות הדיגיטלית שלכם. עמוד המציג את המוצרים של העסק, הקטגוריה, קישור לאתר האינטרנט ועוד. העמוד משפר את המיתוג העסקי, מגדיל את החשיפה והמודעות למותג, ומביא לכם תנועה של לקוחות לאתר האינטרנט.

ניתן ליצור עמוד עסקי בחינם דרך עמוד הרשמה לעסקים.

קידום באתר

אתר בלאק פריידי מציע חבילות פרסום וקידום מקצועיות בנוסף להקמת דף עסקי חינמי. פרסום באתר מאפשר קידום החנות במנועי חיפוש וברשתות חברתיות, הוספת קישורים נוספים, הוספת מבצעים ומוצרים, הוספת קופונים, קבלת פניות דרך טופס יצירת הקשר ועוד.

שירותים אלו מגדילים עוד יותר את כמות הלקוחות והמכירות שלכם.

פרסום מקיף

בלאק פריידי מפרסמים מודעות במנועי חיפוש וברשתות חברתיות, וגם באתרי מדיה נוספים לקראת חג הקניות. כאן אתם יכולים להשתתף בפרסומי חג הקניות כדי לשפר את המכירות בתקופה המיוחדת הזו. תוכלו לפרסם איתנו בפייסבוק, אינסטגרם, פינטרסט, גוגל ובאתרי תוכן נוספים.

למידע נוסף, ניתן לגשת לעמוד פרסום לעסקים.

כתבה שיווקית

בלאק פריידי מאפשרים לכם ליצור תוכן מסוג כתבה שיווקית על מנת לשפר את החשיפה לחנות הדיגיטלית שלכם. הכתבה נעשית על ידי כתבים ועורכי תוכן מקצועיים בצורה המשרתת את המטרות שלכם.

בכתבה תוכלו לכתוב מדריך, טיפים, הסבר ומידע נוסף. אפשר גם לקנות קישור עם מילת מפתח לצרכי קידום החנות הדיגיטלית במילת המפתח הרצוייה.

הקמת חנות דיגיטלית

אם אין לכם אתר מסחר אלקטרוני (חנות דיגיטלית באינטרנט) ואתם רוצים אתר כזה כדי למכור את המוצרים אונליין, תוכלו לקבל אחת כזו.

השותפים של בלאק פריידי יכולים להציע לכם את השירות הזה. למידע נוסף, היכנסו לעמוד הקמת חנות דיגיטלית.

התעדכנו במבצעי בלאק פריידי Black Friday בזמן אמת -
הצטרפו עכשיו לקהילת הפייסבוק

מועדון צרכנות בלאק פריידי Black Friday - הצטרפו בחינם!

קבלו מבצעים, טיפים, הנחות, עדכונים, קופונים ועוד...