בלאק פריידי לעסקים

יש לכם חנות דיגיטלית באינטרנט (אתר מסחר אלקטרוני)? בלאק פריידי לעסקים Black Friday Business מציע פתרונות ושירותים מותאמים כדי להגדיל את המכירות והלקוחות של העסק שלכם. גם אתם, בעלי עסקים וחנויות דיגיטליות באינטרנט, יכולים לקבל כלים מתקדמים להגעה ללקוחות שלכם ולשיפור ביצוע המכירות של אתר המסחר האלקטרוני.

אתר בלאק פריידי הוא אתר המבצעים הרשמי והמרכזי של ישראל. כאן צרכנים מקבלים מידע על מבצעים, קופונים, הנחות, דילים והטבות נוספות שמציעים עסקים וחנויות.

הנה הכלים שלנו:

עמוד עסקי בחינם

עמוד עסקי הוא האזור העסקי של החנות הדיגיטלית שלכם. עמוד המציג את המוצרים של העסק, הקטגוריה, קישור לאתר האינטרנט ועוד. העמוד משפר את המיתוג העסקי, מגדיל את החשיפה והמודעות למותג, ומביא לכם תנועה של לקוחות לאתר האינטרנט. ניתן ליצור עמוד עסקי בחינם דרך עמוד הרשמה לעסקים.

קידום ושיווק לעסקים

אתר בלאק פריידי מציע כלי שיווק וקידום מקצועיים בנוסף להקמת דף עסקי חינמי. שירותים וכלים אלו מגדילים עוד יותר את כמות הלקוחות והמכירות שלכם.

העסק שלכם יכול לעבוד איתנו במסלול:

  • שיווק שותפים – דרכו תוכלו לקבל מאיתנו מכירות תמורת תשלום על לקוחו שביצענו הפנייה עבורכם.
  • פרסום ממומן – בו תוכלו לשפר את העמוד העסקי שלכם, להציג יותר מוצרים, תמונות ויותר חשיפות באתר.

הקמת חנות דיגיטלית

אם אין לכם אתר מסחר אלקטרוני (חנות דיגיטלית באינטרנט) ואתם רוצים אתר כזה כדי למכור את המוצרים אונליין, תוכלו לקבל אחת כזו. השותפים של בלאק פריידי יכולים להציע לכם את השירות הזה. למידע נוסף, צרו איתנו קשר בעמוד יצירת קשר.

האקדמיה לעסקים

האקדמיה לעסקים של בלאק פריידי ישראל Black Friday הוא המקום בו עסקים ויזמים יכולים ללמוד על שיווק וקידום העסק שלכם באינטרנט וליצור חנויות דיגיטליות. האקדמיה לשיווק דיגיטלי שלנו נותנת לכם ידע, כלים ואף ניסיון על מנת לקדם את הנוכחות של העסק שלכם באינטרנט, גם במנועי חיפוש וגם ברשתות חברתיות. למידע נוסף, צרו איתנו קשר בעמוד יצירת קשר.