פנדורה PANDORA

פנדורה PANDORA הוא מותג תכשיטים עולמי עם נוכחות מעל 70 מדינות וגם בישראל. הרשת הוקמה בשנת 1982 ויש לה כ-23 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר למצוא לרכישה צמידים, טבעות, עגילים, שרשראות ותליונים, צ'אמרס ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פנדורה PANDORA גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

מיליון יהלומים

מיליון יהלומים הוא חנות תכשיטי יהלומים ליד הבורסה בישראל המאפשרת רכישה של תכשיטי יהלומים במחירים סבירים בשוק. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש תכשיטי יהלומים, שהם שרשראות ותליונים, טבעות, עגילים, צמידים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מיליון יהלומים גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

הבורסה לתכשיטים

הבורסה לתכשיטים הוא רשת חנויות תכשיטים בישראל שהוקמה בתור חנות קטנה בשנת 1975 ומהווה בין המובילות כיום בארץ. לחברה יש כ-16 סניפים פזורים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש תכשיטי זהב ותכשיטי יהלומים, עגילים, תליונים, שרשראות, צמידים, טבעות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של הבורסה לתכשיטים גם לרגל בלאק פריידי … להמשך קריאה הבורסה לתכשיטים

רויאלטי

רויאלטי הוא מותג תכשיטים ידוע בישראל שהוקם בשנת 1994 במטרה לספק תכשיטי זהב ותכשיטי יהלומים במחירים שלא נועדו רק למעמד הסוציו אקונומי גבוה. לחברה יש כ-50 סניפים ברחבי הארץ באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש תכשיטי זהב ויהלומים, טבעות נישואין ואירוסין, עגילים, תליונים, שרשראות, צמידים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של רויאלטי … להמשך קריאה רויאלטי

שונה תכשיטים (Shuna)

שונה תכשיטים (Shuna) הוא מותג תכשיטים משפחתי המתמחה בייצור תכשיטים מעוצבים בעבודת יד ובמהדורה מוגבלת. באתר האינטרנט של המותג אפשר לרכוש תכשיטים שונים מזהב ומכסףף עגילים, טבעות, שרשראות, צמידים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של שונה תכשיטים (Shuna) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

יהלומי הבורסה

יהלומי הבורסה היא חברת תכשיטים משפחתית הקיימת מעל 60 שנה ומתמחה בייצור יהלומים. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש טבעות אירוסין, תכשיטי יהלומים, צמידים, עגילים, שרשראות, תליונים, טבעות, אבני חן ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של יהלומי הבורסה גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

תכשיטי צביה

תכשיטי צביה היא רשת תכשיטים באזור הדרום שהוקמה בתור חנות קטנה אי שם בשנת 1976. למותג אין אתר אינטרנט, אבל ניתן לרכוש בחנויות מקומיות תכשיטי זהב, טבעות נישואין, טבעות אירוסין, שעונים, תכשיטי יהלומים, תכשיטים של עיצוב אישי ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של תכשיטי צביה גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פרידה תכשיטים

פרידה תכשיטים (FRIDA handmade jewelry) הוא חנות בוטיק קסומה, המציגה למכירה תכשיטים ייחודיים בעבודת יד מעשה ידי האמנית נטע ויינשטוק. אתר הקניות מאפשר רכישה של תכשיטים מעוצבים ברמה גבוהה שנעשו בעבודת יד עשויים זהב, כסף, פליז, עור, וכן חומרים ממוחזרים בשיטות ייצור ייחודיות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פרידה תכשיטים (FRIDA handmade … להמשך קריאה פרידה תכשיטים