איה בן יעקב Aya Ben Yaacov

איה בן יעקב Aya Ben Yaacov היא מעצבת תכשיטים ומותג למכירת תכשיטים ואביזרים לשיער. המוצרים נמכרים בחנות הנמצאת בקניון עזריאלי תל אביב וכן ניתן להגיע אל הסטודיו בראשון לציון. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות שרשראות, עגילים, צמידים, סיכות לשיער, מסרקיות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של איה בן יעקב Aya Ben … להמשך קריאה

אלו יוגה Alo Yoga

אלו יוגה Alo Yoga היא חברה לייצור ולמכירה של ביגוד והנעלה בתחום יוגה וספורט. הוקמה בשנת 2007, היא מציעה את המוצרים שלה בחנויות מקומיות בארצות הברית וגם אונליין. יש משלוחים לארץ ותושבי ישראל יכולים לקנות באתר הרשמי. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות חולצות, מכנסיים, תחתונים, חזיות, מעילים, סוודרים, מעילים, כובעים, תכשיטים, מוצרי טיפוח הגוף … להמשך קריאה

מון מג'יק Moon Magic

מון מג'יק Moon Magic הוא מותג בינלאומי למכירה ולשיווק מוצרי תכשיטים לנשים. הוקמה בשנת 2016 ומציעה את מוצריה באתר האינטרנט. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות טבעות, שרשראות, עגילים, צמידים, שעונים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מון מג'יק Moon Magic גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

קורט יהלומים

קורט יהלומים היא חברה ישראלית לייצור ושיווק של תכשיטי יהלומים. החברה קיימת מעל 50 שנים ויש לה סניף קרוב לבורסה לתכשיטים ברמת גן. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות טבעות, תליונים, עגילים, צמידים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של קורט יהלומים גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ג'ומשופ Jomashop

ג'ומשופ (Jomashop) היא חברה למכירת מוצרי אופנה לגברים ולנשים. החברה הוקמה בשנת 1987 ומציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות שעונים, תיקים, מכנסיים, חולצות, תכשיטים, חגורות, סוודרים, נעליים, מגפיים, משפקי שמש, מוצרי טיפוח, הלבשה תחתונה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ג'ומשופ (Jomashop) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

6 פי אמ 6pm

6 פי אמ (6pm) הוא מותג אופנה דיסקאונט של זאפוס. המותג מופעל על ידי אתר אינטרנט והוקם בשנת 2007. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי אופנה לגברים ולנשים, נעליים, מכנסיים, חולצות, חצאיות, שמלות, בגדי ים, תיקים, אקססוריז, תכשיטיפ, שעונים, משקפיים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של 6 פי אמ (6pm) גם … להמשך קריאה

ילון YALON

ילון (YALON) היא חברה ישראלית, יבואנית של מוצרי תכשיטים ממותג בינלאומי. החברה קיימת מאז שנת 1950 ויש לה סניף בתל אביב. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות צמידים, עגילים, טבעות, שרשראות, שעונים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ילון (YALON) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ג'יי בי תכשיטנים

ג'יי בי תכשיטנים היא עסקת משפחתי למכירת תכשיטים ושעונים. החברה קיימת מעל 35 שנים ויש לה 2 סניפים עיקריים למכירת המוצרים. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות תכשיטי (העשויים זהב, מיהלומים, מאמרלד) טבעות, עגילים, שרשראות, שעונים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ג'יי בי תכשיטנים גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

גלאור תכשיטים

גלאור תכשיטים היא רשת לשיווק ולמכירה של תכשיטים. החברה הוקמה בשנת 1994 ויש לה כ-3 סניפים בעיר אשקלון. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות תכשיטי טבעות זהב ויהלומים, תליונים, צמידים, עגילים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גלאור תכשיטים גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

מגנוליה תכשיטים Magnolia

מגנוליה (Magnolia) היא רשת ישראלית לייצור תכשיטים. החברה הוקמה בשנת 1996 ויש לה כ-80 סניפים בארץ ומאות בעולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות שרשראות, עגילים, צמידים, טבעות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מגנוליה (Magnolia) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פדני תכשיטים Padani

פדני תכשיטים (Padani) היא חברת לייצור ולעיצוב תכשיטים. החברה הוקמה בשנת 1897 ויש לה כ-8 סניפים בארץ. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות עגילים, שרשראות, צמידים, טבעות, שעונים, מתנות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פדני תכשיטים (Padani) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

Kumi קומי

Kumi (קומי) היא חברה ישראלית ליצור ולשיווק נעליים ואקססוריז. המוצרים נמכרים בצורת אונליין. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות נעלי סניקרס, סנדלים, כפכפים, הלבשה תחתונה, תיקים, כובעים, צעיפים, תכשיטים, מוצרי קוסמטיקה ויופי ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של Kumi (קומי) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ג.ר.א.ס – גראס תכשיטים

ג.ר.א.ס (גראס) תכשיטים היא רשת לעיצוב תכשיטים משולבת אמנות ישראלית. החברה הוקמה בשנת 1989 ויש לה כ-44 סניפים בארץ. באתר האינטרנט של הרשת ניתן לרכוש תכשיטי זהב וכסף שהם עגילים, שרשראות, צמידים, טבעות ומוצרים נוספים כמו יודאיקה, ספרי קודש, תליונים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ג.ר.א.ס (גראס) תכשיטים גם לרגל בלאק … להמשך קריאה

ג'ויה תכשיטים JOYA

ג'ויה (JOYA) תכשיטים היא חנות למכירת תכשיטים ואבנים יקרות. החברה הוקמה בשנת 2005 ויש לה כמה סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות תכשיטי זהב ותכשיטי יהלומים שהם שרשראות, עגילים, טבעות, צמידים וגם שעונים ממותגים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ג'ויה (JOYA) תכשיטים גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אסתי ביוטי תכשיטים

אסתי ביוטי תכשיטים הוא מותג תכשיטים אופנתי בדגש על אופנה חולפת ועדכנית, המתאימה במיוחד עבור נשים. באתר האינטרנט של המותג אפשר לרכוש תכשיטי שרשראות, צמידים, טבעות ועגילים שהם עשויים מכסף טהור בציפוי רודיום ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אסתי ביוטי תכשיטים גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פנדורה PANDORA

פנדורה PANDORA הוא מותג תכשיטים עולמי עם נוכחות מעל 70 מדינות וגם בישראל. הרשת הוקמה בשנת 1982 ויש לה כ-23 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר למצוא לרכישה צמידים, טבעות, עגילים, שרשראות ותליונים, צ'אמרס ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פנדורה PANDORA גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

מיליון יהלומים

מיליון יהלומים הוא חנות תכשיטי יהלומים ליד הבורסה בישראל המאפשרת רכישה של תכשיטי יהלומים במחירים סבירים בשוק. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש תכשיטי יהלומים, שהם שרשראות ותליונים, טבעות, עגילים, צמידים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מיליון יהלומים גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

הבורסה לתכשיטים

הבורסה לתכשיטים הוא רשת חנויות תכשיטים בישראל שהוקמה בתור חנות קטנה בשנת 1975 ומהווה בין המובילות כיום בארץ. לחברה יש כ-16 סניפים פזורים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש תכשיטי זהב ותכשיטי יהלומים, עגילים, תליונים, שרשראות, צמידים, טבעות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של הבורסה לתכשיטים גם לרגל בלאק פריידי … להמשך קריאה

רויאלטי

רויאלטי הוא מותג תכשיטים ידוע בישראל שהוקם בשנת 1994 במטרה לספק תכשיטי זהב ותכשיטי יהלומים במחירים שלא נועדו רק למעמד הסוציו אקונומי גבוה. לחברה יש כ-50 סניפים ברחבי הארץ באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש תכשיטי זהב ויהלומים, טבעות נישואין ואירוסין, עגילים, תליונים, שרשראות, צמידים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של רויאלטי … להמשך קריאה

שונה תכשיטים Shuna

שונה תכשיטים (Shuna) הוא מותג תכשיטים משפחתי המתמחה בייצור תכשיטים מעוצבים בעבודת יד ובמהדורה מוגבלת. באתר האינטרנט של המותג אפשר לרכוש תכשיטים שונים מזהב ומכסף והם עגילים, טבעות, שרשראות, צמידים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של שונה תכשיטים (Shuna) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

יהלומי הבורסה

יהלומי הבורסה היא חברת תכשיטים משפחתית הקיימת מעל 60 שנה ומתמחה בייצור יהלומים. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש טבעות אירוסין, תכשיטי יהלומים, צמידים, עגילים, שרשראות, תליונים, טבעות, אבני חן ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של יהלומי הבורסה גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

תכשיטי צביה

תכשיטי צביה היא רשת תכשיטים באזור הדרום שהוקמה בתור חנות קטנה אי שם בשנת 1976. למותג אין אתר אינטרנט, אבל ניתן לרכוש בחנויות מקומיות תכשיטי זהב, טבעות נישואין, טבעות אירוסין, שעונים, תכשיטי יהלומים, תכשיטים של עיצוב אישי ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של תכשיטי צביה גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פרידה תכשיטים

פרידה תכשיטים (FRIDA handmade jewelry) הוא חנות בוטיק קסומה, המציגה למכירה תכשיטים ייחודיים בעבודת יד מעשה ידי האמנית נטע ויינשטוק. אתר הקניות מאפשר רכישה של תכשיטים מעוצבים ברמה גבוהה שנעשו בעבודת יד עשויים זהב, כסף, פליז, עור, וכן חומרים ממוחזרים בשיטות ייצור ייחודיות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פרידה תכשיטים (FRIDA handmade … להמשך קריאה