יורוספורט

יורוספורט היא חנות ישראלית המשווקת מוצרי אופנה וספורט. החברה מציעה את מוצריה באולם התצוגה בחיפה. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מעילים, נעליים, מגפיים, מכנסיים, חולצות, ג'קטים, גופיות, כובעים, גרביים, טייצים, מוצרי ספורט וכדורים, מוצרי כושר ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של יורוספורט גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אסיקס (ASICS)

אסיקס (ASICS) היא חברה יצרנית ומשווקת נעלי ספורט וביגוד. המותג הבינלאומי הוקם בשנת 1949 ביפן ויש לחברה סניפים ברחבי העולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות נעלי ריצה, נעלי טניס, נעלי היאבקות, נעליים לבית ספר לילדים, גופיות, מכנסיים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אסיקס (ASICS) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אלוף ספורט

אלוף ספורט היא רשת של חנויות למכירת מוצרי ביגוד ומכשירי ספורט. החברה הוקמה בשנת 1983 ויש לה כ-10 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות נעליים, ג'ינסים, בגדי ים, ביגוד חורף, כובעים, תיקים, גרביים, כפפות, מכשירי כושר, ציוד ספורט ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אלוף ספורט גם לרגל בלאק … להמשך קריאה

ספורט שינקין

ספורט שינקין היא חנות ישראלית לשיווק ומכירה של נעלי מותגים. החברה קיימת מעל 40 שנים ומציעה מוצריה גם בסניף בתל אביב. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות נעלי ספורט, נעלי אופנה, נעלי קטרגל, סנדלים, כפכפים, תיקים, כובעים, גרביים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ספורט שינקין גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

מגה ספורט

מגה ספורט היא הרשת הגדולה בישראל למכירת מוצרי ספורט. החברה הוקמה בשנת 1996 וכיום יש לה מעל 50 סניפים מקריית שמונה ועד אילת. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות נעליים (ספורט, כדורגל, הליכה וכו'), מכשירי כושר (משקולות, מכשירי כוח ואירובי), ציוד ואביזרי ספורט, כדורים, שולחנות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מגה … להמשך קריאה