אינדיבידואל בשמים Individual Parfum

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אינדיבידואל בשמים Individual Parfum ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בשמים, מוצרי טיפוח, איפור ועוד.

לוני'ס Lonis

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך לוני'ס Lonis ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות קרמים, סרומים, מכסות, אנטי אייג'ינג, טיפוח הגוף ועוד.

טופקס TopX

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך טופקס TopX ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בשמים לגברים ולנשים ועוד.

טבע הגליל

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך טבע הגליל ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות סבונים, שמנים, קרמים, מוצרי טיפוח ועוד.

קולגן פלוס Collagen Plus

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קולגן פלוס Collagen Plus ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות סבונים, סרומים, קרמים, תוספי תזונה ועוד.

קמדיס Kamedis

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קמדיס Kamedis ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות דרמו קוסמטיקה, מוצרי טיפוח ועוד.

הכללשיער

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך הכללשיער ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי איפור, מוצרי היגיינה, שיקום שיער, צבעי שיער, מברשות, מוצרי חשמל לשיער ועוד.

דוקטור עור Doctor OR

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך דוקטור עור Doctor OR ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי דרמו קוסמטיקה, מוצרי רחצה, טיפוח הגוף, אנטי אייג'ינג, ניקוי פנים ועוד.

איל מקיאג' IL MAKIAGE

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך איל מקיאג' IL MAKIAGE ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי איפור, קונסילרים, מייקאפ, פודרה, שימר, פריימר, מסקרה, צלליות, שפתונים, מסירי איפור ועוד.

פאשן טי וי קוסמטיקס Fashion TV Cosmetics

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פאשן טי וי קוסמטיקס Fashion TV Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מסכות, סרומים, קרמים, פילינג, מוצרי טיפוח ועוד.

שיאננדה Sheananda

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך שיאננדה Sheananda ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חמאות גוף, דאודורנטים, סבונים, מוצרי פילינג, נרות ריחניים, מפיצי ריח, ספרי בישום ועוד.

מאק קוסמטיקס MAC Cosmetics

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מאק קוסמטיקס MAC Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח, פריימרים, צלליות, מסקרות, שפתונים, סמקים, קונסילרים, מוצרי איפור ועוד.

מאליס Maelys

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מאליס Maelys ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות ערכות טיפוח וחיטוב, מסכות, קרמים, שמנים ועוד.

מיקי בוגנים Miki Buganim

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מיקי בוגנים קוסמטיקס Miki Buganim Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי קוסמטיקה, סמקים, צלליות, שימרים, סרומים, קרמים ועוד.

סאטרה Satara

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סאטרה Satara ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח ים המלח, קרמים, סרומים, ג'ל, מי פנים, מסכות ועוד.

ל'אוקסיטן ישראל L'OCCITANE Israel

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך לאוקסיטן ישראל L'OCCITANE Israel ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בשמים, טיפוח לשיער, שמרו, קרמים, טיפוח ידיים, קרם לחוץ לגוף ורחצה, ניקוי פנים ועוד.

אמקירי AMKIRI

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אמקירי AMKIRI ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות קעקועים זמניים מבושמים ועוד.

אמיקה Amika

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אמיקה Amika ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח שיער, סרומים, קרמים, שמפו, שמנים, בשמים, מוצרי חשמל לשיער ועוד.

טאקס פרי ביוטי TaxFreeBeauty

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך טאקס פרי ביוטי TaxFreeBeauty ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בשמים, קוסמטיקה, איפור, טיפוח, טואלטיקה, פארמה ועוד.

פורוורד ישראל FWRD

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פורוורד ישראל FORWARD – FWRD Israel ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות שמלות, חצאיות, מכנסיים, בגדי ים, מעילים, ז'קטים, נעליים, תיקים, כובעים, תכשיטים, טיפוח ואסתטיקה ועוד.

ריבולב ישראל Revolve

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ריבולב ישראל Revolve ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מכנסיים, חצאיות, שמלות, ז'קטים, מעילים, הלבשה תחתונה, חולצות, סוודרים, נעליים, מוצרי טיפוח ופארם, קוסמטיקה, תיקים, תכשיטים ועוד.

שיר מהטבע

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך שיר מהטבע ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח פנים וגוף, מוצרי פארמה לתינוקות, תערובות צמחים, שמנים, מוצרי איפור ועוד.

מורן קוסמטיקה טבעית

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מורן קוסמטיקה טבעית Moran Natural Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח לגוף ולפנים, סבונים מוצקים, סבוניה, מעבר שמנים ועוד.

יאנסן קוסמטיקס Janssen Cosmetics

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך יאנסן קוסמטיקס Janssen Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי לחות וטיפוח, אנטי אייג'ינג, הסרת כתמים, הבהרת עור, מוצרי ניקוי, סרומים, קרמים ועוד.

מאלו ווילז Malu Wilz

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מאלו ווילז Malu Wilz ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי איפור, מייק אפ, קונסילרים, סילרים, שפתונים, מסקרות, מוצרי טיפוח, מסכות פנים, ניקוי פנים, סרומים, מברשות ועוד.

ספירולינה פול לייף Spirulina Full Life

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ספירולינה פול לייף Spirulina Full Life ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות תוספי תזונה, מוצרי קקאו, שמנים טהורים, ממתיקים, ממרחים, קוסמטיקה אורגנית, מוצרי בריאות, פארמה ועוד.

מישל מרסייה Michel Mercier

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מישל מרסייה Michel Mercier ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי שיקום שיער, מברשת מחליקה, צבעים צבעוניים, תרסיס לכיסוי שורשים, מילוי שיער דליל, קרם לחות, שמנים, סרומים ועוד.

ג'וי 365 JOY365

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ג'וי 365 JOY365 ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח, ניקוי פנים והסרת איפור, אנטיאייג'ינג, סרומים, מסכות, הסרת שיער, קרם הגנה, שמפו לשיער, מכשירי חשמל, מוצרי איפור, … להמשך קריאה

בייביליס פריז BaByliss Paris

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך בייביליס פריז BaByliss Paris ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרים לעיצוב שיער, מכונות תספורת, מעצבי זקן, קוצצים, מחליקי שיער, מסלסלי שיער, מייבשי שיער ועוד.

דיל קוסמטיקס Deal Cosmetics

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך דיל קוסמטיקס Deal Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בשמים, מוצרי טיפוח לשיער, טיפוח פנים, טיפוח גוף, מוצרי איפור, קוסמטיקה טבעית ועוד.

אייקוניקס ICONIX

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אייקוניקס ICONIX ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח, קרמים, מוצרי לחות, סרומים, בלדנים, קלינזרים ועוד.

פארן קוסמטיקה FARAN

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פארן קוסמטיקה FARAN ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח העור, איפור מינרלי, טיפוח גוף, סבונים טבעיים, שמנים אתריים ובסיס, מוצרים לתינוק ולאם ועוד.

ג'ייד GADE

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ג'ייד GADE ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח, איפור, בשמים לנשים ולגברים, מסכות, מוצרי ניקוי פנים, פודרות ועוד.

פיוריטנ'ס פרייד Puritan's Pride

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פיוריטנ'ס פרייד Puritan's Pride ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח ויופי טבעיים, ויטמינים, מינרלים, תוספי תזונה, חומצות אמינו, חומצות שומן ועוד.

ג'ליקסיר Jelixir

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ג'ליקסיר Jelixir ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות קרמים, סרומים, מכשיר ביתי, ערכות טיפוח ועוד.

ירין שחף Yarin Shahaf

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ירין שחף Yarin Shahaf ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי פארם, מוצרי איפור, טיפוח שיער, טיפוח פנים, סבונים, סמקים, צלליות, מסקרות ועוד.

דרמגלאם DERMAGLAM

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך דרמגלאם DERMAGLAM ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מכשירי יופי, מסכות לילה, סרומים, מארזים ועוד.

בלמס ישראל Bellemes

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך בלמס ישראל Bellemes ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי טיפוח לשיער, אקססוריז ועוד.

באלי בודי Bali Body

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך באלי בודי Bali Body ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות טיפוח העור, מוצרי שיזוף, שמנים, קרמים, אביזרים ועוד.

בושמטיק Bosmetic

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך בושמטיק Bosmetic ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות בשמים, קרמי גוף, איפור, קוסמטיקה, טיפוח שיער, היגיינה, פארמה ועוד.

קייר אנד ביוטי ליין Care & Beauty Line

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קייר אנד ביוטי ליין Care & Beauty Line (C&b) ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות טיפוח הגוף, טיפוח פנים, טיפוח שיער, משחות שיניים, קוסמטיקה, שיזוף והגנה ועוד.

פארם סטור

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פארם סטור ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי דיאטה והרזייה, קוסמטיקה טבעית, מוצרי רפואת הגוף, תוספי תזונה של ספורט, ויטמינים ומינרלים ועוד.

טבע בריא

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך טבע בריא ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות ויטמינים, מינרלים, קוסמטיקה טבעית, מוצרי כושר ופיתוח הגוף, מזונות מיוחדים, מוצרי דיאטה ותזונה, תרופות ייעודיות ועוד.

אלונה שכטר Alona Shechter

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אלונה שכטר Alona Shechter ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות קרמים, סבונים, פילינג, מסכות, שמנים, שמפו ועוד.

קליק אנד ביי Click&Buy

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קליק אנד ביי Click and Buy ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי חשמל למטבח, מקררים, מייבשי כביסה, מכונות כביסה, תנורים, כיריים, פינות אוכל, שולחנות, מיטות, ארונות, ריהוט … להמשך קריאה

לינדו Lindo

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך לינדו Lindo ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות בשמים לגבר ולאישה, בשמים יוניסקס, מוצרי קוסמטיקה וטיפוח הגוף ועוד.

קולורפופ ColourPop

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קולורפופ ColourPop ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי איפור, שפתונים, כלי איפור ועוד.

נטוריסימו Naturisimo

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך נטוריסימו Naturisimo ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי טיפוח העור, מייקאפ (עיניים, שפתיים, ציפורניים), בריאות, טיפוח שיער וגוף, מוצרי הלבשה ותכשיטים ועוד.

קיקו מילאנו KIKO Milano

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קיקו מילאנו KIKO Milano ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות טיפוח פנים ועור, קונסילרים, סמקים, היילייט, קרמים, מוצרי איפור, מייק אפ, מסכות, מסירי לק, מברשות, מסקרה, שפתונים, אקססוריז … להמשך קריאה

ביוטי ביי Beauty Bay

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ביוטי ביי Beauty Bay ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי טיפוח שיער, אביזרים, מוצרי בריאות הגוף, מוצרי אמבט, טיפוח העור ומסכות, מייק אפ ועוד.