היירבורסט Hairburst

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך היירבורסט Hairburst ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות שמפו, מרכך, ויטמינים לשיער ועוד.

ביונד פוליש Beyond Polish

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ביונד פוליש Beyond Polish ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות קוסמטיקה, טיפוח ציפורניים, תכשיטים ועוד.

אליאקה Alyaka

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אליאקה Alyaka ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח לשיער, שמפו, מרכך, מייקאפ, קוסמטיקה, סבונים, קרמים, נרות ריחניים, תוספי תזונה ועוד.

אייץ' קיו הייר HQhair

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אייץ' קיו הייר HQhair ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח הגוף, טיפוח שיער, טיפוח העור, מייקאפ, בישום ועוד.

אול ביוטי Allbeauty

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אול ביוטי Allbeauty ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח הגוף, טיפוח שיער, בשמים, פארמה ועוד.

איב רושה Yves Rocher

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך איב רושה Yves Rocher ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח גוף ופנים, טיפוח לשיער, קומסטיקה, בשמים ועוד.

מנקיינד MANKIND

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מנקיינד MANKIND ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח לגברים, גילוח ושיער, טיפוח גוף ועור, ניחוחות, הגיינת שיניים ועוד.

פוראו ישראל FOREO Israel

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פוראו ישראל FOREO Israel ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח, מכשירי טיפוח חשמליים, ניקוי פנים, היגיינה ועוד.

דיור Dior

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך דיור Dior ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות הלבשה עליונה, חולצות, מכנסיים, שמלות, חצאיות, בגדי בית, כובעים, תיקים, נעליים, אקססוריז, תכשיטים, בשמים, מוצרי טיפוח ועוד.

פרגרנס נט FragranceNet

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פרגרנס נט FragranceNet ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות בשמים, מוצרי טיפוח העור, טיפוח שיער, נרות ועוד.

גלואו האב Glow Hub

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך גלואו האב Glow Hub ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח הגוף, ניקוי פנים, קרמים, שפתונים ועוד.

ביוטי פקטורי Beauty Factory

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ביוטי פקטורי Beauty Factory ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח שיער, מוצרי איפור, ציוד למספרות, קומסטיקה, תוספות, מוצרי חשמל לשיער ועוד.

גולדסקול פרו GoldSkull Pro

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך גולדסקול פרו GoldSkull Pro ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מכונות גילוב, להבים, שמן סיכה, גוזם ועוד. קוד קופון פרטי הקופון ותנאים GOLDPRO15 15% הנחה בלעדית לגולשי אתר … להמשך קריאה

נוטרי קוסמטיקה Nutree Cosmetics

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך נוטרי קוסמטיקה Nutree Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי אסתטיקה, שמפו, מסכות, ספריי ועוד. קוד קופון פרטי הקופון ותנאים welcome 15% הנחה בלעדית לגולשי אתר בלאק … להמשך קריאה

אייקון עדשות Eyecon.il

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אייקון עדשות Eyecon.il ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות עדשות מגע צבעוניות ועוד.

אינדיבידואל בשמים Individual Parfum

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אינדיבידואל בשמים Individual Parfum ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בשמים, מוצרי טיפוח, איפור ועוד.

לוני'ס Lonis

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך לוני'ס Lonis ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות קרמים, סרומים, מכסות, אנטי אייג'ינג, טיפוח הגוף ועוד.

טופקס TopX

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך טופקס TopX ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בשמים לגברים ולנשים ועוד.

טבע הגליל

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך טבע הגליל ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות סבונים, שמנים, קרמים, מוצרי טיפוח ועוד.

קולגן פלוס Collagen Plus

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קולגן פלוס Collagen Plus ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות סבונים, סרומים, קרמים, תוספי תזונה ועוד.

קמדיס Kamedis

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קמדיס Kamedis ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות דרמו קוסמטיקה, מוצרי טיפוח ועוד.

הכללשיער

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך הכללשיער ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי איפור, מוצרי היגיינה, שיקום שיער, צבעי שיער, מברשות, מוצרי חשמל לשיער ועוד.

דוקטור עור Doctor OR

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך דוקטור עור Doctor OR ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי דרמו קוסמטיקה, מוצרי רחצה, טיפוח הגוף, אנטי אייג'ינג, ניקוי פנים ועוד.

איל מקיאג' IL MAKIAGE

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך איל מקיאג' IL MAKIAGE ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי איפור, קונסילרים, מייקאפ, פודרה, שימר, פריימר, מסקרה, צלליות, שפתונים, מסירי איפור ועוד.

פאשן טי וי קוסמטיקס Fashion TV Cosmetics

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פאשן טי וי קוסמטיקס Fashion TV Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מסכות, סרומים, קרמים, פילינג, מוצרי טיפוח ועוד.

שיאננדה Sheananda

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך שיאננדה Sheananda ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חמאות גוף, דאודורנטים, סבונים, מוצרי פילינג, נרות ריחניים, מפיצי ריח, ספרי בישום ועוד.

מאק קוסמטיקס MAC Cosmetics

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מאק קוסמטיקס MAC Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח, פריימרים, צלליות, מסקרות, שפתונים, סמקים, קונסילרים, מוצרי איפור ועוד.

מאליס Maelys

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מאליס Maelys ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות ערכות טיפוח וחיטוב, מסכות, קרמים, שמנים ועוד.

מיקי בוגנים Miki Buganim

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מיקי בוגנים קוסמטיקס Miki Buganim Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי קוסמטיקה, סמקים, צלליות, שימרים, סרומים, קרמים ועוד.

סאטרה Satara

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סאטרה Satara ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח ים המלח, קרמים, סרומים, ג'ל, מי פנים, מסכות ועוד.

ל'אוקסיטן ישראל L'OCCITANE Israel

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך לאוקסיטן ישראל L'OCCITANE Israel ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בשמים, טיפוח לשיער, שמרו, קרמים, טיפוח ידיים, קרם לחוץ לגוף ורחצה, ניקוי פנים ועוד.

אמקירי AMKIRI

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אמקירי AMKIRI ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות קעקועים זמניים מבושמים ועוד.

אמיקה Amika

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אמיקה Amika ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח שיער, סרומים, קרמים, שמפו, שמנים, בשמים, מוצרי חשמל לשיער ועוד.

טאקס פרי ביוטי TaxFreeBeauty

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך טאקס פרי ביוטי TaxFreeBeauty ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בשמים, קוסמטיקה, איפור, טיפוח, טואלטיקה, פארמה ועוד.

פורוורד ישראל FWRD

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פורוורד ישראל FORWARD – FWRD Israel ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות שמלות, חצאיות, מכנסיים, בגדי ים, מעילים, ז'קטים, נעליים, תיקים, כובעים, תכשיטים, טיפוח ואסתטיקה ועוד.

ריבולב ישראל Revolve

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ריבולב ישראל Revolve ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מכנסיים, חצאיות, שמלות, ז'קטים, מעילים, הלבשה תחתונה, חולצות, סוודרים, נעליים, מוצרי טיפוח ופארם, קוסמטיקה, תיקים, תכשיטים ועוד.

שיר מהטבע

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך שיר מהטבע ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח פנים וגוף, מוצרי פארמה לתינוקות, תערובות צמחים, שמנים, מוצרי איפור ועוד.

מורן קוסמטיקה טבעית

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מורן קוסמטיקה טבעית Moran Natural Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח לגוף ולפנים, סבונים מוצקים, סבוניה, מעבר שמנים ועוד.

יאנסן קוסמטיקס Janssen Cosmetics

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך יאנסן קוסמטיקס Janssen Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי לחות וטיפוח, אנטי אייג'ינג, הסרת כתמים, הבהרת עור, מוצרי ניקוי, סרומים, קרמים ועוד.

מאלו ווילז Malu Wilz

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מאלו ווילז Malu Wilz ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי איפור, מייק אפ, קונסילרים, סילרים, שפתונים, מסקרות, מוצרי טיפוח, מסכות פנים, ניקוי פנים, סרומים, מברשות ועוד.

ספירולינה פול לייף Spirulina Full Life

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ספירולינה פול לייף Spirulina Full Life ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות תוספי תזונה, מוצרי קקאו, שמנים טהורים, ממתיקים, ממרחים, קוסמטיקה אורגנית, מוצרי בריאות, פארמה ועוד.

מישל מרסייה Michel Mercier

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מישל מרסייה Michel Mercier ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי שיקום שיער, מברשת מחליקה, צבעים צבעוניים, תרסיס לכיסוי שורשים, מילוי שיער דליל, קרם לחות, שמנים, סרומים ועוד.

ג'וי 365 JOY365

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ג'וי 365 JOY365 ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח, ניקוי פנים והסרת איפור, אנטיאייג'ינג, סרומים, מסכות, הסרת שיער, קרם הגנה, שמפו לשיער, מכשירי חשמל, מוצרי איפור, … להמשך קריאה

בייביליס פריז BaByliss Paris

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך בייביליס פריז BaByliss Paris ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרים לעיצוב שיער, מכונות תספורת, מעצבי זקן, קוצצים, מחליקי שיער, מסלסלי שיער, מייבשי שיער ועוד.

דיל קוסמטיקס Deal Cosmetics

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך דיל קוסמטיקס Deal Cosmetics ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בשמים, מוצרי טיפוח לשיער, טיפוח פנים, טיפוח גוף, מוצרי איפור, קוסמטיקה טבעית ועוד.

אייקוניקס ICONIX

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אייקוניקס ICONIX ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח, קרמים, מוצרי לחות, סרומים, בלדנים, קלינזרים ועוד.

פארן קוסמטיקה FARAN

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פארן קוסמטיקה FARAN ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מוצרי טיפוח העור, איפור מינרלי, טיפוח גוף, סבונים טבעיים, שמנים אתריים ובסיס, מוצרים לתינוק ולאם ועוד.

ג'ייד GA-DE

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ג'ייד GADE ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח, איפור, בשמים לנשים ולגברים, מסכות, מוצרי ניקוי פנים, פודרות ועוד. קוד קופון פרטי הקופון ותנאים Wesell 30% הנחה … להמשך קריאה

פיוריטנ'ס פרייד Puritan's Pride

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פיוריטנ'ס פרייד Puritan's Pride ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות מוצרי טיפוח ויופי טבעיים, ויטמינים, מינרלים, תוספי תזונה, חומצות אמינו, חומצות שומן ועוד.

ג'ליקסיר Jelixir

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ג'ליקסיר Jelixir ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות קרמים, סרומים, מכשיר ביתי, ערכות טיפוח ועוד. קוד קופון פרטי הקופון ותנאים קיץ15 15% הנחה בלעדית ג'ליקסיר Jelixir קופונים