קלאודוויז Cloudways

קלאודוויז (Cloudways) היא חברת שירותי ניהול אחסון בענן המאפשרת לרכוש שרתי אחסון כדי להקים שם אתרים ואפליקציות. זוהי חברת טכנולוגיה ידועה בעולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש שירותי אחסון ענן בפלטפורמות הגדולות ביותר בעולם ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של קלאודוויז (Cloudways) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אנווטו Envato

אנווטו (Envato) היא זירת קניות דיגיטלית למכירת מוצרי תוכנה ודיגיטל. זוהי אחת החברות המובילות והגדולות בתחום. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש תבניות וערכות נושא, תוספים, תוכנה וקוד, מוצרי וידאו ואודיו, גרפיקה ותמונות, קבצי תלת מימד ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אנווטו (Envato) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פאסט קומט FastComet

פאסט קומט (FastComet) היא חברת שירותי ענן ואחסון המאפשרת להקים אחסון ואתרים על גבי שטח האחסון. זוהי חברת טכנולוגיה גדולה בעולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש שירותי אחסון אתרים (גם וורדפרס), שירותי ענן, שרת וירטואלי ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פאסט קומט (FastComet) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

גרמרלי Grammarly

גרמרלי (Grammarly) היא חברת טכנולוגיה המאפשרת לכל אחד ללמוד טוב יותר את השפה האנגלית על ידי מתקן שגיאות וטעויות. זוהי חברה בינלאומית. באתר האינטרנט של החברה ניתן ליצור חשבון ולהשתמש בכלי החינמי או לרכוש גרסה בתשלום שהיא מקיפה יותר. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גרמרלי (Grammarly) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אלמנטור Elementor

אלמנטור (Elementor) היא חברת טכנולוגיה ישראלית המציעה שירותי עורך תוכן ויזואלי לאתרים מבוססי וורדפרס. החברה הוקמה בשנת 2016 ומיקומה בישראל. באתר האינטרנט של החברה אפשר להוריד את הגרסה החינמית של בונה העמודים ואפשר גם לרכוש את גרסת הפרימיום בתשלום. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אלמנטור (Elementor) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.