קלאודוויז Cloudways

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קלאודוויז Cloudways ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש שירותי אחסון ענן בפלטפורמות הגדולות ביותר בעולם ועוד.

אנווטו Envato

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אנווטו Envato ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש תבניות וערכות נושא, תוספים, תוכנה וקוד, מוצרי וידאו ואודיו, גרפיקה ותמונות, קבצי תלת מימד ועוד.

פאסט קומט FastComet

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פאסט קומט FastComet ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש שירותי אחסון אתרים (גם וורדפרס), שירותי ענן, שרת וירטואלי ועוד.

גרמרלי Grammarly

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך גרמרלי Grammarly ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה ניתן ליצור חשבון ולהשתמש בכלי החינמי או לרכוש גרסה בתשלום שהיא מקיפה יותר.

אלמנטור Elementor

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אלמנטור Elementor ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר להוריד את הגרסה החינמית של בונה העמודים ואפשר גם לרכוש את גרסת הפרימיום בתשלום.