ראש השנה האזרחית 2024 – אילו מבצעים והנחות יש והאם כדאי?

אוהבים לעשות שופינג בחנויות או קניות באינטרנט? יש לא מעט חגי קניות, אבל ראש השנה האזרחית (נובי גוד, סילבסטר) הוא חג יוצא דופן ומיוחד במינו. חג קניות אהוב במיוחד.

הנה כל המידע בנושא.

מהו ראש השנה האזרחית?

ראש השנה האזרחית (נובי גוד, סילבסטר) או באנגלית New Year הוא לא רק חג קניות ידוע בעולם, אלא בראש והבראשונה הוא חג אזרחי כלל עולמי, הנחגג במדינות רבות בעולם. חג זה מסמל את תחילת השנה האזרחית החדשה, כמו שאנחנו חוגגים את ראש השנה היהודי.

רוב המדינות, וגם בישראל, פועלות לפי תאריך לועזי, לוח שנה אזרחי. הן כאשר אנחנו עושים עסקאות, עושים קניות או הסכמים ומקרים אחרים נוספים.

חג זה הפך להיות עם הזמן גם סמל של חג קניות בו נסגרים מבצעים רבים של עסקים וחנויות. אשר מתחילים אי שם בחודש נובמבר.

מתי ראש השנה האזרחית?

ראש השנה האזרחית, נובי גוד, סילבסטר, מתקיים ביום הכי צפוי.. ה-1 בחודש ינואר בכל שנה. כמובן שהחגים מתחילים גם בערב היום שלפני.

ראש השנה האזרחית 2024 השנה מתקיים ביום שני בתאריך 01.01.2024.

האם כדאי לקנות?

כמו שכתבנו, ראש השנה, או למעשה גם סוף השנה האזרחית, מסמל את השנה החדשה ולכן גם המבצעים שהיו בשנה הקודמת לא ממשיכים. המשמעות היא שחג זה מסמל גם סיום של מבצעים רבים שניתנו לנו.

לכן, אם עדיין לא הספקתם לקנות בחג הקניות בלאק פריידי או בחגי הקניות האחרים, זה בעצמם המועד האחרון שבו תוכלו לקבל את המבצעים, אם הם קיימים.

לרוב, המבצעים משתנים מעסק לעסק ומחנות לחנות, ולא תמיד קל לומר האם הוא כדאי לעומת חגי הקניות האחרים או לא. אבל אם מצאתם מבצע טוב – זה הזמן לשקול את אפשרות הרכישה.

מה כדאי לקנות?

למעשה, אין שום מוצר המסמל במיוחד את החג הזה, כמובן מעבר לסמלים ולמנהגי החג. לכן, אפשר לקנות כל מה שאתם רוצים, ושעדיין הוא מוצג במחיר הוגן וכדאי עבורכם.

חשוב לציין כי כאן מסתיימת שנה קודמת ולכן הערך הכספי של מוצרים מסויימים, כמו טכנולוגיה או רכבים – עשויים דווקא להיות זולים יותר לאחר החג בגלל וותק נוסף.

תאריכי ראש השנה האזרחית

  • ראש השנה האזרחית 2024 – יום שני 01.01.2024.
  • ראש השנה האזרחית 2023 – יום ראשון 01.01.2023.
  • ראש השנה האזרחית 2022 – יום שבת 01.01.2022.
  • ראש השנה האזרחית 2021 – יום שישי 01.01.2021.
  • ראש השנה האזרחית 2020 – יום רביעי 01.01.2020.

מחפש/ת מוצר מסויים בחנות? אנחנו כאן לעזור.
השארת פרטים בטופס כאן >>

התעדכנו בקופונים חדשים (כולל סודיים): הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו קוד קופון
-
המלצות על מוצרים, סקירות ומבצעים בלעדיים: הצטרפו לקהילת הפייסבוק קנה לי SHOP