אמזון פריים דיי Prime Day 2023 – האם כדאי או עדיף להמתין?

אמזון פריים דיי (Prime Day) הוא חג קניות נוסף שכדאי מאוד להכיר, בנוסף לחג הקניות המוביל בלאק פריידי – זה הזמן לדעת גם מה עדיף. זהו אחד מימי הקניות המובילים בעולם וחשוב לדעת אותו.

מדריך זה מפרט את כל המידע בנושא.

מה זה אמזון פריים דיי?

אמזון פריים דיי (Amazon Prime Day) זה חג קניות מיוחד של אתר המסחר האלקטרוני הגדול בעולם, אמזון. כן, זה יום קניות מיוחד שאמזון עשתה אותו פרטי לעצמה.

בעצם, בשונה מחגי הקניות האחרים כמו בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, יום הרווקים הסיני, או החגים שלנו בישראל (ראש השנה, סוכות, פסח, שבועות, עצמאות וכד') – אמזון פריים דיי הוא יום קניות שנועד רק ללקוחות של חברת אמזון פריים.

אמזון פריים הוא מועדון לקוחות של חברת אמזון, אשר נותן לחברי המועדון את הזכות לקבל משלוח מהיר של עד 48 שעות ואפילו הרבה לפני, שירותים נוספים של אמזון כמו המיוזיק, וידאו ועוד.

הייחודיות של יום הקניות, בו צרכנים יכולים לרכוש מוצרים ושירותים של אמזון ושל ספקים וחנויות אחרות, במבצעים, הנחות ובהטבות גדולות. גדולות מאוד שמשתלמות להרבה צרכנים.

מתי אמזון פריים דיי?

מתי אמזון פריים דיי מתקיים לפי המסורת תמיד באמצע חודש יולי בכל שנה.

אמזון פריים דיי 2023 השנה מתקיים בימי שלישי ורביעי בתאריכים 11.07.2023 ועד 12.07.2023 (48 שעות רצופות) החל מהשעה 10:00 בבוקר לפי שעון ישראל.

איך לקנות ביום פריים דיי?

כדי לקנות באמזון פריים דיי, ראשית כל אתם צריכים להירשם בתור חברים למועדון הצרכנות והלקוחות של אמזון. כמו שכתבנו, מדובר על מועדון צרכנות שנותן אפשרות לקבל משלוח מהיר ושירותים נוספים שחלקם ללא עלות נוספת.

המועדון הוא בתשלום והחברות בו עולה כסף, אבל אפשר לקבל 30 ימי ניסיון בחינם, ללא תשלום וללא התחייבות ולבטל בכל עת – בקישור זה תוכלו להצטרף חינם.

מה כדאי לקנות? אילו מבצעים יש?

לפני ניסיון עבר, אמזון מציעה את כל המוצרים והשירותים שלה במחירים מוזלים משמעותית ביחס לשאר ימי השנה. כך שאם אתם מתכננים לקנות את אחד מהם – זה הזמן.

בנוסף, ספקים רבים מציעים מבצעים שווים במיוחד, הנחות מפתיעות וקופונים מיוחדים לקראת חג הקניות המיוחד. מומלץ להיכנס לעמוד הייעודי של יום הקניות בקישור זה. עבור חג הקניות הנוסף, מבצעים מוקדמים, היכנסו לעמוד המיוחד בקישור הבא.

מבין ההטבות אלו הם מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מוצרים לבית, בגדים והנעלה, גאדג'טים ועוד. אבל עדיין שווה להיכנס ולבדוק כי המבצעים עשויים להשתנות.

בלאק פריידי או אמזון פריים דיי – מה עדיף?

זו שאלה מצויינת. באופן כללי – בלאק פריידיי יותר טוב מכמה סיבות:

  • הוא לא מוגבל רק לאתר אמזון.
  • המבצעים שם גדולים יותר לפי ניסיון עבר.
  • עסקים רבים מצטרפים עוד ועוד לקראת אותו יום.
  • מדובר על תחילת עונת הקניות, כך שיש יותר הסיכויים לקבל הטבות מעולות.

בכל מקרה, בקישור זה אתם יכולים לנסות לבדוק את המבצעים של פריים דיי.

תאראמזון פריים דיי

  • אמזון פריים דיי 2023 – ימי שלישי ורביעי 11-12 יולי 2023.
  • אמזון פריים דיי 2022 – ימי שלישי ורביעי 12-13 יולי 2022. פריים דיי מבצעים מוקדמים 2022 – ימי שלישי ורביעי 11-12 אוקטובר 2022.
  • אמזון פריים דיי 2021 – ימי שני ושלישי 21-22 יוני 2021.
  • אמזון פריים דיי 2020 – ימי שלישי ורביעי 13-14 אוקטובר 2020.
  • אמזון פריים דיי 2019 – ימי שני ושלישי 15-16 יולי 2019.
  • אמזון פריים דיי 2018 – ימי שני ושלישי 16-17 יולי 2018.

מחפש/ת מוצר מסויים בחנות? אנחנו כאן לעזור.
השארת פרטים בטופס כאן >>

התעדכנו בקופונים חדשים (כולל סודיים): הצטרפו לקהילת הפייסבוק שלנו קוד קופון
-
המלצות על מוצרים, סקירות ומבצעים בלעדיים: הצטרפו לקהילת הפייסבוק קנה לי SHOP