אישטח – איש שטח

אישטח (איש שטח) היא חברה ישראלית לייבוא ולשיווק מוצרי קמפינג וציוד מקצועי. החברה הוקמה בשנת 2009 והיא מציעה את מוצריה באתר האינטרנט. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות אוהלים, שקי שינה, ריהוט שטח, גזיות וצידניות, מוצרי תאורה, תיקים ותרמילים, מערכות שתייה, קמפינג חוף, ציוד לרכב שטח ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של … להמשך קריאה

דקה 90

דקה 90 (הדקה ה-90) היא חברת תיירות מהגדולות ומהמובילות ביותר בישראל. החברה הוקמה בשנת 1998 ויש לה מחלקות תיירות במוקדים טלפוניים. באתר האינטרנט של החברה אפשר להזמין מלונות, טיסות, חבילות תיירות, ימי כיף, ביטוחים, השכרת רכבים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של דקה 90 גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

השטיח המעופף

השטיח המעופף היא חברת תיירות מהגדולה בישראל. החברה הוקמה בשנת 1988 ויש לה מחלקות תיירות שמספקות מענה בנושאים אלו. באתר האינטרנט של החברה אפשר להזמין טיסות, טיולים, מלונות, חבילות ספורט, חבילות נופש, דילים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של השטיח המעופף גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אולטימייט אאוטדורס Ultimate Outdoors

אולטימייט אאוטדורס (Ultimate Outdoors) היא רשת של חנויות למוצרי טיולים וקמפינג. החברה קיימת משנת 2014 ויש לה סניפים ברחבי העולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות ביגוד ספורט, הנעלה, אביזרים (כפפות, כובעים, צעיפים וכו'), אוהלים, שקי שינה, תרמילים, תנורים, רהיטים, עזרה ראשונה, ציוד הרים והליכה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אולטימייט … להמשך קריאה

שורש

שורש היא חברה ישראלית, יצרנית מוצרים בתחום הטיול והתרמילאות. החברה הוקמה בשנת 1989 ויש לה כ-265 נקודות מכירה בישראל. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות סנדלי שורש, ציוד שתייה, ציוד טיולים ותיקים, ציוד שתיה צבאי ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של שורש גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

גו נייצ'ר Go Nature

גו נייצ'ר (Go Nature) היא חברה המספקת מוצרים המהווים ציוד עזר למטיילים. הרשת הוקמה בתחילת שנות ה-1990 ומציעה את מוצריה דרך האתר. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי ביגוד שטח (מעילים, אביזרי חורף, ביגוד תרמי, דגמ"ח) נעלי טיולים, תרמילים ותיקים, אוהלים, שקי שינה, מוצרי בישול בשטח ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות … להמשך קריאה

סקייסקנר Skyscanner

סקייסקנר (Skyscanner) הוא שירות המאפשר לבצע השוואת מחירים של שירותי תיירות. החברה הוקמה בשנת 2001. באתר האינטרנט של החברה אפשר לבצע השוואת מחירים טיסות, בתי מלון, השכרת רכב ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של סקייסקנר (Skyscanner) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אשת טורס

אשת טורס היא חברת תיירות מהגדולות בישראל המציעה שירותים בתחום. החברה הוקמה בשנת 1995 ויש לה כ-9 סניפים בארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר להזמין מלונות בארץ ובחו"ל, טיסות, חבילות נופש, טיולי אופניים, חופשות סקי ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אשת טורס גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

איסתא

איסתא היא חברת תיירות מהוותיקות בישראל המציעה שירותי תיירות רבים. החברה הוקמה בשנת 1995 ויש לה כ-25 סניפים בארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר להזמין חבילות, טיסות, מלונות, השכרת רכב, המרת מט"ח ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של איסתא גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

בוקינג Booking.com

בוקינג (Booking.com) הוא אתר תיירות להזמנות טיסות ומלונות ברחבי העולם. החברה הוקמה בשנת 1996 ויש לה זמינות בכ-227 מדינות בעולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר להזמין מלונות, דירות, ווילות, קוטג'ים, יחידות דיור ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בוקינג (Booking.com) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פתאל

פתאל (Fattal) היא רשת גדולה המפעילה מלונות תיירות בארץ וברחבי העולם. החברה הוקמה בשנת 1998 ויש לה כ-200 מלונות בארץ ובעולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר להזמין מלונות בארץ ובעולם, להנות ממבצעים ולהצטרף למועדון. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פתאל גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ישרוטל

ישרוטל (Isrotel) היא רשת המפעילה מלונות תיירות בארץ. החברה הוקמה בשנת 1984 ויש לה כ-19 מלונות בארץ וקיימות גם בתכנון. באתר האינטרנט של החברה אפשר להזמין חדרים וסוויטות בכל המלונות ברחבי הארץ. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ישרוטל גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אל על EL AL

אל על (EL AL) היא חברת התעופה הגדולה והלאומית בישראל. החברה הוקמה בשנת 1948 ויש לה כ-77 משרדי מכירות בעולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר להזמין טיסה, להזמין רכב, להזמין מלון ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אל על (EL AL) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

קופונופש

קופונופש הוא אתר תיירות המקדם נושאים הקשורים לעולם התיירות והנושאים הנלווים. האתר הוקם בשנת 2004 ומספר פעילות באונליין בלבד. באתר האינטרנט של החברה אפשר להנות ממבצעים והנחות על כרטיסים להצגות והופעות, מסעדות, קמפינג, צימרים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של קופונופש גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אאוטסיידרס Outsiders

אאוטסיידרס (Outsiders) הוא מותג אופנה ומוצרי ביגוד עבור ספורט ותיירות. החברה מפעילה מעל 30 חנויות וסניפים, הכוללים 2 מותגים נוספים והם קולומביה ישראל וגם שבילים. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש תיקים למטיילים, קסדות, מסכות, ריהוט, מוצרים לחיילים, נעליים, בגדי ים, ביגוד טרמי, חולצות, טייצים, שמלות וחצאיות, גרביים, כובעים, כפפות ועוד. גם בעמוד זה אפשר … להמשך קריאה

ריקושט

ריקושט היא אחת מהרשתות הגדולות בתחום מוצרי טיול ותיירות ועבור הצבא. הרשת הוקמה בשנת 1993 וכיום יש מעל 55 סניפים. באתר האינטרנט של הרשת ניתן לקנות מכנסיים, חולצות, מעילים, תחתונים, גרביים, חזיות, ציוד צבאי, מוצרים למטיילים, נעליים (הרים, ספורט וכו'), הלבשה תחתונה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ריקושט גם לרגל בלאק … להמשך קריאה