אלבר

אלבר היא חברת רכבים מהגדולות בעולם המציעה שירותי מכירה והשכרת רכבים. החברה הוקמה בשנת 1994 ויש לה כ-60 סניפי השכרה ומכירה וכ-5 אולמות תצוגה. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקבל מידע על השכרה או קנייה של רכב, ליסינג ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אלבר גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אלדן

אלדן היא חברת ציי רכב המציעה שירותי מכירה והשכרת רכבים. החברה הוקמה בשנת 1965 ויש לה כ-27 סניפי השכרה ומכירה. באתר האינטרנט של החברה אפשר להזמין רכב להשכרה, לאתר רכב למכירה (לקניה), לקבל מידע על ליסינג ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אלדן גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

רנטלקארס Rentalcars

רנטלקארס (Rentalcars) הוא שירות המאפשר לבצע חיפוש והזמנה של השכרת רכב. החברה הוקמה בשנת 2004. באתר האינטרנט של החברה אפשר לבצע השוואת מחירי השכרת רכב מחברות השכרות רכב ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של רנטלקארס (Rentalcars) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פאמפי Pumpi

פאמפי Pumpi הוא מותג המספק שירות ומוצר שהוא דלקן אוניברסלי לנהגים פרטיים ולנהגי חברה בין אם זהו עסק קטן או צי רכבים. אתר האינטרנט מאפשר בדיקה היכן ניתן לקבל את התקנת הדלק ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פאמפי Pumpi גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אוטודיפו AUTODEPOT

אוטודיפו (AUTODEPOT) היא רשת קמעונאית של חברת אייס (ACE) המתמחה במכירת מוצרים וחלפים לרכבים. לרשת יש כיום 22 סניפים ברחבי הארץ. באתר הרשת תוכלו למצוא מצברים, צמיגים, מוצרי אלקטרוניקה ומולטימדיה, אביזרים לרכב, מוצרי טיפוח וניקיון, שמנים ותוספים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אוטודיפו (AUTODEPOT) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.