מדמואזל Mademoiselle

מדמואזל Mademoiselle הוא מותג לק ג'ל בישראל המוכר מוצרים אלו בעיקר עבור בעלות מקצוע בתחם בניית ציפורניים. אתר האינטרנט של המותג מאפשר לרכוש מוצרי לק ג'ל, וכן סוגים של לקים שהם הבסיס, פריימר, טופ ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מדמואזל Mademoiselle גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אפריל April

אפריל April הוא רשת של מוצרי טיפוח ויופי, בישום וקוסמטיקה שהוקמה בשנת 1994. כיום הרשת מונה כ-42 סניפים ברחבי הארץ. אתר הקניות מאפשר רכישה של מוצרי בשמים, איפור, טיפוח הגוף והשיער, מוצרי קוסמטיקה ואיפור ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אפריל April גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

חורי סופר ביוטי

חורי סופר ביוטי סנטר הוא חנות מקומית של מוצרי פארם, טואלטיקה, מוצרי ניקיון, אסתטיקה ויופי ועוד עם סניפים שונים ברחבי הארץ. לחברה יש עמוד פייסבוק ואינסטגרם עם פרטים על המוצרים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של חורי סופר ביוטי סטור גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

בי פארם (Be)

בי פארם (Be) היא רשת הפארם של שופרסל, בעבר נקראה "ניו פארם" והוקמה בכלל בשנת 1991. לחברה יש כ-80 סניפים פזורים ברחבי הארץ ואתר אינטרנט פעיל. אתר האינטרנט של החברה מאפשר רכישה של מוצרי טואלטיקה, איפור ובשמים, מוצרי טיפוח והיגיינה, מוצרי טבע וויטמינים, מוצרי חיטוי וניקיון ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של … להמשך קריאה בי פארם (Be)

סופר פארם (Super-Pharm)

סופר פארם (Super-Pharm) היא רשת הדראגסטור ומוצרי הפארם הגדולה בישראל אשר הוקמה בשנת 1978. רשת החברה מונה כיום כ-230 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של הרשת תוכלו למצוא מוצרי ניקיון ומזון לבית, מוצרי טיפוח הגוף והשיער, מוצרי קוסמטיקה, מוצרים לתינוק ולילד, מוצרים לגיל השלישי, אופטיקה, בית מרקחת ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות … להמשך קריאה סופר פארם (Super-Pharm)