איי דיגיטל iDigital

איי דיגיטל iDigital היא משווקת פרימיום רשמית של מוצרי חברת אפל העולמית בישראל. לחברה יש 18 סניפים הפזורים ברחבי הארץ. בנוסף לכך, החברה מספקת שירותי מעבדה, תיקון והחלפה ועוד. באתר האינטרנט של החברה ניתן לרכוש אייפון, מחשבי מק וציוד היקפי, אייפד, שעון אפל וואטצ', אפל טיוי, אפל מיוזיק ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים … להמשך קריאה איי דיגיטל iDigital

איי סטור iStore

איי סטור iStore היא משווקת רשמית של מוצרי חברת אפל בישראל, עם 4 סניפים ברחבי הארץ. החברה מספקת גם שירותי תיקון ומעבדה. באתר האינטרנט ניתן לרכוש אייפון, אייפד, מחשב מק, אפל טיוי, אפל מיוזיק ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של איי סטור iStore גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

KSP (קיי אס פי)

KSP (קיי אס פי) היא רשת קמעונאות גדולה בישראל שהתחילה לפעול אי שם בשנת 1994 בתור חנות קטנה למכירת מוצרי מחשוב. לרשת יש כיום כ-53 סניפים ומעבדות ברחבי הארץ. הרשת מתמחה בכל תחום המחשבים הניידים, טאבלטים, ציוד היקפי, טלפונים ניידים (סמארטפונים) ואביזריהם ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של KSP (קיי אס פי) … להמשך קריאה KSP (קיי אס פי)

אייבורי (Ivory)

רשת אייבורי (Ivory) היא רשת מסחר קמעונאי מוביל בישראל וגם מהווה אחת הגדולות, כאשר הכל התחיל בשנת 1991 בתור עסק קטן. לחברה, או לרשת יש כיום כ-36 סניפים ברחבי הארץ. ברשת ניתן למצוא מגוון של מוצרים כמו מסכי מחשב וטלוויזיות, מחשבים וציוד נלווה, טלפונים חכמים (סמארטפונים), קונסולת משחקים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים … להמשך קריאה אייבורי (Ivory)

באג (Bug)

רשת באג (Bug) היא רשת קמעונאות טכנולוגית בישראל ואחת הגדולות והיא התחילה מאז 1984 בתור חנות קטנה מאוד. לחברה, או לרשת יש כיום כ-57 סניפים ברחבי הארץ. ברשת ניתן למצוא מגוון של מוצרים טכנולוגיה ואלקטרוניקה כמו טלפונים ניידים, מחשבים ניידים ונייחים, ציוד היקפי למחשב, מצלמות וציוד נלווה, מערכות שמע, משחקים ועוד. גם בעמוד זה אפשר … להמשך קריאה באג (Bug)