אמריקן איגל American Eagle

אמריקן איגל American Eagle היא רשת חנויות אופנה אמריקאית המתמחה בעיצוב, ייצור ובשיווק של מוצרי אופנה לגברים, לנשים ולילדים. החברה הוקמה ב-1977, יש לה מעל 1000 סניפים בכל העולם וכ-33 סניפים בישראל. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש חולצות, מכנסיים, מעילים, נעליים, הלבשה תחתונה, בגדי ים ועוד. אפשר לרכוש גם באתר טרמינל איקס. גם בעמוד … להמשך קריאה אמריקן איגל American Eagle

קסטרו Castro

קסטרו Castro היא חברת אופנה אשר מתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק של מוצרי אופנה ושל אקססוריז. החברה הוקמה בשנת 1973 וכיום מהווה מעל 120 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש חולצות, מכנסיים, ג'ינסים, נעליים, גופיות, הלבשה תחתונה, אקססוריז, מעילים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של קסטרו Castro גם לרגל בלאק … להמשך קריאה קסטרו Castro

גוטקס (Gottex)

גוטקס (Gottex) היא אחת מחברות בגדי ים וחוף המובילות בישראל. לחברה יש כ-5 סניפים בישראל וחלק מהמוצרים נמכרים גם דרך המשביר לצרכן. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש הלבשה תחתונה כמו בגדי חוף וים, ביקיני, טייצים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גוטקס (Gottex) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

זארה (ZARA)

זארה (ZARA) היא אחת מחברות האופנה הבינלאומיות הגדולות ביותר בעולם. לחברה יש מעל 2,000 סניפים / חנויות ברחבי העולם ובישראל יש 25 סניפים. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, סריגים, חליפות, נעליים, אביזרים (אקססוריז), תיקים, מכנסיים, ג'ינס, ג'קטים, מעילים, בגדי ים, כובעים, ארנקים, חצאיות, שמלות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של … להמשך קריאה זארה (ZARA)

אייץ' אנד או (H&O)

אייץ' אנד או (H&O) היא רשת אופנה וספורט מהגדולות ביותר בישראל. הרשת הוקמה בשנת 1993 ויש לה בישראל כ-30 סניפים בפריסה כלל ארצית. באתר האינטרנט של הרשת אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, נעליים, בשמים, אביזרים, הלבשה תחתונה ועוד. כמו כן, הרשת כוללת גם מוצרים שונים לבית. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אייץ' אנד … להמשך קריאה אייץ' אנד או (H&O)

אינטימה Intima

אינטימה Intima היא רשת אופנה של הלבנה אינטימית של חברת גולף. החברה נפתחה בשנת 1987 ומונה כיום כ-55 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של הרשת אפשר לצפות במוצרי הלבשה תחתונה, הלבשת פנאי ובגדי ים, חזיות, תחתונים, בגדי שינה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אינטימה Intima גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

לייס לינג'רי Lace Lingerie

לייס לינג'רי Lace Lingerie היא חנות מקומית למכירה של מוצרי הלבשה תחתונה בעיקר לנשים. החנות ממוקמת בעיר אזור ועם אתר אינטרנט פעיל. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות פיג'מות, חלוקים, כותנות, הלבשה תחתונה, חזיות, בגדי ים, תחתונים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של לייס לינג'רי Lace Lingerie גם לרגל בלאק פריידי וגם … להמשך קריאה לייס לינג'רי Lace Lingerie

אפרודיטה Afrodita

אפרודיטה Afrodita היא רשת מוצרי הלבנה תחתונה מבין הגדולות בישראל שנפתחה בשנת 1993. הרשת מונה כ-70 סניפים בכל הארץ. באתר האינטרנט של הרשת אפשר לקנות חזיות, תחתונים, הלבשה סקסית, בגדי ים, בגדי שינה, מחטבים, אקססוריז ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אפרודיטה Afrodita גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ג'ק קובה Jack Kuba

ג'ק קובה Jack Kuba היא רשת בוטיק יוקרתית למוצרי הלבנה תחתונה שנוסדה ב-1960, ומייצגת את מותגי ההלבשה התחתונה הגדולים בעולם. לרשת יש 37 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של רשת החנויות אפשר לקנות חזיות, מחטבים, בגדי ים וביקיני, בגדי חוף ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ג'ק קובה Jack Kuba גם לרגל … להמשך קריאה ג'ק קובה Jack Kuba

דלתא DELTA

דלתא DELTA הוא אחד המותגים הגדולים בישראל לגבי מוצרי אופנה, ביגוד והלבשה תחתונה בישראל. החברה הוקמה ב-1975 וכיום יש מעל 160 סניפים ברחבי הארץ אתר הקניות מאפשר לרכוש חולצות, גופיות, מכנסיים, גרביים, נעליים, הלבשה תחתונה, לגברים לנשים ולילדים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של דלתא DELTA גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

בננהוט ביקיני

בננהוט ביקיני (BANANHOT bikinis) (או פשוט.. בננות) הוא חנות היא חנות של בגדי ים לנשים ולגברים של הדוגמניות נטע אלחמיסטר ונועה בני. אתר הקניות מאפשר רכישה של בגדי ים, כובעים ובגדים נוספים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בננהוט ביקיני (BANANHOT bikinis) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.