גאפ (GAP)

גאפ (GAP) היא רשת ביגוד בינלאומית למכירת בגדים למשפחה. החברה הוקמה בשנת 1969 ויש לה אלפי סניפים ברחבי כל העולם. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות חולצות, סוודרים, מכנסיים, ג'ינס, הלבשה תחתונה, בגדי שחייה, שמלות, חצאיות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גאפ (GAP) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

את

את היא חברת אופנה לייצור, עיצוב ומכירה של הלבשה תחתונה לנשים. החברה קיימת מעל 40 שנים ויש לה כ-18 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חזיות, גוזיות, מחטבים, תחתונים, פיג'מות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של את גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אלו יוגה Alo Yoga

אלו יוגה Alo Yoga היא חברה לייצור ולמכירה של ביגוד והנעלה בתחום יוגה וספורט. הוקמה בשנת 2007, היא מציעה את המוצרים שלה בחנויות מקומיות בארצות הברית וגם אונליין. יש משלוחים לארץ ותושבי ישראל יכולים לקנות באתר הרשמי. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות חולצות, מכנסיים, תחתונים, חזיות, מעילים, סוודרים, מעילים, כובעים, תכשיטים, מוצרי טיפוח הגוף … להמשך קריאה

גילט Gilt

גילט (Gilt) הוא אתר למכירת מוצרי אופנה ופריטים של מעצבים. החברה הוקמה בשנת 2007 והיא מציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, שמלות וחצאיות, סוודרים, בגדי ים, ג'ינס (דנים), גרביים, נעליים, הלבשה תחתונה, מצעים, שטיחים, תאורה, רהיטים, שולחנות, כלי בישול ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גילט … להמשך קריאה

אורבן אאוטפיטרס Urban Outfitters

אורבן אאוטפיטרס (Urban Outfitters) הוא מותג אופנה ולייף סטייל מוביל בעולם. החברה הוקמה בשנת 1970 ויש לה סניפים במעל 200 מדינות ברחבי העולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, סוודרים, מעילים, הלבשה תחתונה, נעליים, רהיטים, מצעים, תאורה, אקססוריז, מוצרי מוזיקה, שטיחים, וילונות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אורבן אאוטפיטרס … להמשך קריאה

רומווה ROMWE

רומווה (ROMWE) הוא אתר מסחר אלקטרוני למכירת מוצרי אופנה טרנדיים. החברה קיימת משנת 2010 ומציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר חולצות, מכנסיים, חצאיות, ג'ינסים, הלבשה תחתונה, ביקיני, נעליים, תיקים, טייצים, חגורות, עניבות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של רומווה (ROMWE) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

דה הטא The Hut

דה הטא (The Hut) הוא מותג עולמי שנמצא בביטניה ומציע מוצרי אופנה ומוצרים לבית. החברה קיימת משנת 2004 ומציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, ג'ינסים, נעליים, מגפיים, מסכות פנים, הלבשה תחתונה, טיפוח העור והגוף, מוצרי חשמל ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של דה הטא (The Hut) … להמשך קריאה

פמינה FEMINA

פמינה (FEMINA) היא חברת אופנה לעיצוב ושיווק הלבשה תחתונה. החברה הוקמה בשנת 1960 ויש לה כ-20 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מחטבים, גרביים, חזיות, תחתונים, לבוש לילה, לבוש לילה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פמינה (FEMINA) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

בל לנז'רי Belle Lingerie

בל לנז'רי (Belle Lingerie) הוא מותג ליצור בגדי הלבשה תחתונה לנשים. החברה הוקמה בשנת 2005 ומציעה את מוצריה גם אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות בגדי ים, ביקיני, לבני כלות, חזיות, בגדי לילה, חוטיני ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בל לנז'רי (Belle Lingerie) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ג'ומשופ Jomashop

ג'ומשופ (Jomashop) היא חברה למכירת מוצרי אופנה לגברים ולנשים. החברה הוקמה בשנת 1987 ומציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות שעונים, תיקים, מכנסיים, חולצות, תכשיטים, חגורות, סוודרים, נעליים, מגפיים, משפקי שמש, מוצרי טיפוח, הלבשה תחתונה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ג'ומשופ (Jomashop) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פיגליבס Figleaves

פיגליבס (Figleaves) הוא מותג לעיצוב וייצור של מוצרי הלבשה תחתונה. החברה הוקמה בשנת 1998 ויש לה פעילות בכל העולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חזיות, תחתונים, גופיות, גרביונים, גרביים, בגדי ים, בגדי לילה ושינה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פיגליבס (Figleaves) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

סוויט גירל שופ Sweet Girl Shop

סוויט גירל שופ (Sweet Girl Shop) היא רשת בגדים אופנתיים לנערות ולילדות. לחברה יש כ-14 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, גופיות, אוברולים, שמלות, חצאיות, ג'ינסים, מכנסיים, הלבשה תחתונה, מעילים, סוודרים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של סוויטגירלשופ (Sweet Girl Shop) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פיקס Fix

פיקס (Fix) הוא מותג ישראלי למכירת מוצרי הלבשה תחתונה. המותג הוקם בשנת 2015 יש כ-30 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות חוטיני, טנגה, מיני, היפסטר, פוש-אפ, חזיות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פיקס (Fix) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ריף סיסו Rif Siso

ריף סיסו (Rif Siso Swimwear) הוא מותג אופנה של בגדי ים מחמיאים ומחטבים. המותג פעיל משנת 2015 ומציע את המוצרים אונליין. באתר האינטרנט של המותג אפשר לקנות בגדי ים, משקפי שמש, בגדי חוף ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ריף סיסו (Rif Siso Swimwear) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

רנואר Renuar

רנואר (Renuar) היא קמעונאית אופנה מובילה ובין הגדולות בישראל. החברה הוקמה בשנת 1993 ומפעילה מעל 40 סניפים ברחבי הארץ (גם את Twentyfourseven). באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות ג'ינסים, נעליים, חולצות, טישרטים, חולצות מכופתרות, הלבשה תחתונה, סריגים, חצאיות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של רנואר (Renuar) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

הודיס HOODIES

הודיס (HOODIES) היא חברת עיצוב ושיווק מוצרי אופנה. החברה הוקמה בשנת 2008 עם כ-70 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לבצע קנייה של חולצות, ז'קטים, מכנסיים, הלבשה תחתונה, פיג'מות, גוזיות, סריגים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של הודיס (HOODIES) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אסוס ASOS

אסוס (ASOS) הוא מותג בינלאומי המתמחה בייצור מוצרי אופנה וקוסמטיקה. החברה הוקמה בשנת 2000 ומהווה כיום חברת ענק בתחום האופנה. באתר האינטרנט של החברה אפשר לבצע קנייה של חולצות, ג'ינסים, מעילים, סריגים, גרביים, חליפות, הלבשה תחתונה, נעליים, מגפיים, תכשיטים, צעיפים, עניבות, חגורות, תיקים, חצאיות, בגדי ים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של … להמשך קריאה

אורבניקה URBANICA

אורבניקה (URBANICA) הוא מותג אופנה המייצג ומשווקי מוצרי ביגוד ואופנה. החברה הוקמה בשנת 2015 ויש לה כ-14 סניפים בארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש מכנסיים, ג'ינסים, חולצות, שמלות, ז'קטים, סריגים, נעליים, הלבשה תחתונה, מוצרי עיצוב הבית ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אורבניקה (URBANICA) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ריקושט

ריקושט היא אחת מהרשתות הגדולות בתחום מוצרי טיול ותיירות ועבור הצבא. הרשת הוקמה בשנת 1993 וכיום יש מעל 55 סניפים. באתר האינטרנט של הרשת ניתן לקנות מכנסיים, חולצות, מעילים, תחתונים, גרביים, חזיות, ציוד צבאי, מוצרים למטיילים, נעליים (הרים, ספורט וכו'), הלבשה תחתונה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ריקושט גם לרגל בלאק … להמשך קריאה

אמריקן איגל American Eagle

אמריקן איגל American Eagle היא רשת חנויות אופנה אמריקאית המתמחה בעיצוב, ייצור ובשיווק של מוצרי אופנה לגברים, לנשים ולילדים. החברה הוקמה ב-1977, יש לה מעל 1000 סניפים בכל העולם וכ-33 סניפים בישראל. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש חולצות, מכנסיים, מעילים, נעליים, הלבשה תחתונה, בגדי ים ועוד. אפשר לרכוש גם באתר טרמינל איקס. גם בעמוד … להמשך קריאה

קסטרו Castro

קסטרו Castro היא חברת אופנה אשר מתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק של מוצרי אופנה ושל אקססוריז. החברה הוקמה בשנת 1973 וכיום מהווה מעל 120 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש חולצות, מכנסיים, ג'ינסים, נעליים, גופיות, הלבשה תחתונה, אקססוריז, מעילים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של קסטרו Castro גם לרגל בלאק … להמשך קריאה

גוטקס Gottex

גוטקס (Gottex) היא אחת מחברות בגדי ים וחוף המובילות בישראל. לחברה יש כ-5 סניפים בישראל וחלק מהמוצרים נמכרים גם דרך המשביר לצרכן. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש הלבשה תחתונה כמו בגדי חוף וים, ביקיני, טייצים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גוטקס (Gottex) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

זארה ZARA

זארה (ZARA) היא אחת מחברות האופנה הבינלאומיות הגדולות ביותר בעולם. לחברה יש מעל 2,000 סניפים / חנויות ברחבי העולם ובישראל יש 25 סניפים. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, סריגים, חליפות, נעליים, אביזרים (אקססוריז), תיקים, מכנסיים, ג'ינס, ג'קטים, מעילים, בגדי ים, כובעים, ארנקים, חצאיות, שמלות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של … להמשך קריאה

אייץ' אנד או H&O

אייץ' אנד או (H&O) היא רשת אופנה וספורט מהגדולות ביותר בישראל. הרשת הוקמה בשנת 1993 ויש לה בישראל כ-30 סניפים בפריסה כלל ארצית. באתר האינטרנט של הרשת אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, נעליים, בשמים, אביזרים, הלבשה תחתונה ועוד. כמו כן, הרשת כוללת גם מוצרים שונים לבית. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אייץ' אנד … להמשך קריאה

אינטימה Intima

אינטימה Intima היא רשת אופנה של הלבנה אינטימית של חברת גולף. החברה נפתחה בשנת 1987 ומונה כיום כ-55 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של הרשת אפשר לצפות במוצרי הלבשה תחתונה, הלבשת פנאי ובגדי ים, חזיות, תחתונים, בגדי שינה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אינטימה Intima גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.