גאדג'טשופ GadgetShop

גאדג'טשופ (GadgetShop) היא חברה לייבוא ולשיווק מתנות, אביזרים וצעצועים. החברה הוקמה בשנת 1997 ויש לה חנות מקומית. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מתנות לבית, מוצרים למשרד, אביזרים למטבח, צעצועים לילדים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גאדג'טשופ (GadgetShop) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פלפוט

פלפוט היא חברה ישראלית המפתחת ויצרנית מוצרי מתנות ומזכרות. החברה הוקמה בשנת 1934 ויש לה אלפי נקודות מכירה בישראל. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות יומנים ולוחות שנה, מוצרי נייר, כלי כתיבה, מוצרי ארגון ואחסון, בקבוקים וקופסאול אוכל, משחקים ומתנות, מוצרי פנאי ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פלפוט גם לרגל בלאק … להמשך קריאה

ג'נטלמן Gentleman

ג'נטלמן (Gentleman) היא רשת המתנות מבין הגדולות ביותר בישראל. החברה הוקמה בשנת 1993 ויש לה כ-44 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות שעונים, תכשיטים, ארנקים, עטים, משחקים, תיקים, אביזרים שונים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ג'נטלמן (Gentleman) תכשיטים גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

איי סטור iStore

איי סטור iStore היא משווקת רשמית של מוצרי חברת אפל בישראל, עם 4 סניפים ברחבי הארץ. החברה מספקת גם שירותי תיקון ומעבדה. באתר האינטרנט ניתן לרכוש אייפון, אייפד, מחשב מק, אפל טיוי, אפל מיוזיק ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של איי סטור iStore גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

גיקביינג GeekBuying

גיקביינג (GeekBuying) הוא אתר מסחר אלקטרוני לקניות באינטרנט שהוקם בשנת 2012 ומשרת מיליוני לקוחות. כיום זהו אחד האתרים המהותיים שיש לו קשר ישיר לגאדג'טים ועוד. באתר האינטרנט אפשר לקנות מגוון של מוצרים בעיקר מתחום הטכנולוגיה כמו מוצרי אבטחה, מוצרים לבית, מחשוב, אופנה, טלויזיה ואביזרים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גיקביינג (GeekBuying) … להמשך קריאה