אלונה שכטר Alona Shechter

אלונה שכטר Alona Shechter היא חברה יצרנית ישראלית ומשווקת מוצרי טיפוח ויופי. החברה הוקמה בשנת 1994 ויש לחברה כמה סניפים בארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות קרמים, סבונים, פילינג, מסכות, שמנים, שמפו ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אלונה שכטר Alona Shechter גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

לינדו Lindo

לינדו Lindo היא חברה ישראלית, יבואנית של בשמים ממותגים מובילים בעולם. החברה הוקמה בישראל ויש לה 2 סניפים באזור המרכז. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות בשמים לגבר ולאישה, בשמים יוניסקס, מוצרי קוסמטיקה וטיפוח הגוף ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של לינדו Lindo גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פרגרנסקס Fragrancex

פרגרנסקס (Fragrancex) הוא אתר אינטרנט למכירת מוצרי בשמים. החברה מציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי בשמים לגברים ולנשים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פרגרנסקס (Fragrancex) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

סטרוברינט Strawberrynet

סטרוברינט (Strawberrynet) הוא מותג קוסמטקיה בינלאומי. החברה קיימת מעל 20 שנים ומציעה את מוצריה באופן דיגיטלי באינטרנט. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי איפור, טיפוח העור, בשמים, אסתטיקה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של סטרוברינט (Strawberrynet) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

דראגסטור DrugStore

דראגסטור (DrugStore) הוא חברה למכירת מוצרי יופי ובריאות. החברה הוקמה על ידי בית מרקחת שור טבצ'ניק. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות ויטמינים, תוספי תזונה, קוסמטיקה רפואית, בשמים, מוצרי גילוח ורחצה, מוצרי בריאות הפה, איפור, טיפוח ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של דראגסטור (DrugStore) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

גילטי GUILTY

גילטי (GUILTY) היא חברה ישראלית לשיווק מוצרי ביוטי ואסתטיקה. החברה הוקמה בשנת 2014, ומוצריה נמכרים אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי איפור (פנים, עיניים, שפתיים, גוף), טיפוח פנים וגוף, דרמו קוסמטיקה, מוצרים לשיער, מוצרים לציפורניים, מוצרי בישום, אקססוריז, מוצרי פארם והגיינת פה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גילטי (GUILTY) … להמשך קריאה

אסתי לאודר Estee Lauder

אסתי לאודר (Estee Lauder) היא חברה יצרנית ענקית של מוצרי אסתטיקה וקוסמטיקה. החברה הוקמה בשנת 1946 ומוכרת את המוצרים ברחבי העולם, לחברה יש פעילות בישראל למכירת המוצרים. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש מוצרי טיפוח, מוצרי איפור, בישום, מוצרי טיפול לפנים ולגוף, קרמים, שפתונים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אסתי לאודר … להמשך קריאה

קליניק Clinique

קליניק (Clinique) היא חברה יצרנית גלובאלית של מוצרי קוסמטיקה ובשמים. החברה הוקמה בשנת 1968 ומציעה את מוצריה בכל העולם, לחברה יש פעילות גם בישראל. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי טיפוח העור, אנטי אייג'ינג, מוצרי איפור, בשמים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של קליניק (Clinique) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

בודי שופ Body Shop

בודי שופ (Body Shop) היא רשת למכירת מוצרי בריאות ויופי בארץ. החברה נוסדה בשנת 2000 וכיום יש לה כ-44 סניפים הפזורים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי בישום, טיפוח העור והשיער, מוצרים לגוף ולרחצה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בודי שופ (Body Shop) גם לרגל בלאק פריידי וגם … להמשך קריאה

המשביר לצרכן 365

המשביר לצרכן 365 היא רשת ארצית של מוצרי כל בו לבית, בשילוב של ביגוד והנעלה וכן מוצרי פארם וקוסמטיקה. החברה הוקמה בשנת 1947 ויש לה כ-38 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה כרגע לא ניתן לרכוש כלום כי הוא לא פעיל. אך ברשת אפשר לרכוש בגדים, נעליים, בשמים, פארם, טואלטיקה, קוסמטיקה, מוצרים לבית ולסלון … להמשך קריאה

אפריל April

אפריל April הוא רשת של מוצרי טיפוח ויופי, בישום וקוסמטיקה שהוקמה בשנת 1994. כיום הרשת מונה כ-42 סניפים ברחבי הארץ. אתר הקניות מאפשר רכישה של מוצרי בשמים, איפור, טיפוח הגוף, טיפול בשיער, מוצרי קוסמטיקה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אפריל April גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.