מנגו Mango

מנגו Mango היא חברת אופנה ספרדית לעיצוב וייצור מוצרי ביגוד המתאימה לגברים, לנשים ולילדים. החברה הוקמה ב-1984, כיום יש לה מאות סניפים ואף כ-50 בישראל. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש מכנסיים, חולצות, מעילים, נעליים ועוד. אפשר לרכוש גם באתר טרמינל איקס. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מנגו Mango גם לרגל בלאק … להמשך קריאה מנגו Mango

אמריקן איגל American Eagle

אמריקן איגל American Eagle היא רשת חנויות אופנה אמריקאית המתמחה בעיצוב, ייצור ובשיווק של מוצרי אופנה לגברים, לנשים ולילדים. החברה הוקמה ב-1977, יש לה מעל 1000 סניפים בכל העולם וכ-33 סניפים בישראל. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש חולצות, מכנסיים, מעילים, נעליים, הלבשה תחתונה, בגדי ים ועוד. אפשר לרכוש גם באתר טרמינל איקס. גם בעמוד … להמשך קריאה אמריקן איגל American Eagle

קסטרו Castro

קסטרו Castro היא חברת אופנה אשר מתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק של מוצרי אופנה ושל אקססוריז. החברה הוקמה בשנת 1973 וכיום מהווה מעל 120 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לרכוש חולצות, מכנסיים, ג'ינסים, נעליים, גופיות, הלבשה תחתונה, אקססוריז, מעילים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של קסטרו Castro גם לרגל בלאק … להמשך קריאה קסטרו Castro

המשביר לצרכן 365

המשביר לצרכן 365 היא רשת ארצית של מוצרי כל בו לבית, בשילוב של ביגוד והנעלה וכן מוצרי פארם וקוסמטיקה. החברה הוקמה בשנת 1947 ויש לה כ-38 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה כרגע לא ניתן לרכוש כלום כי הוא לא פעיל. אך ברשת אפשר לרכוש בגדים, נעליים, בשמים, פארם, טואלטיקה, קוסמטיקה, מוצרים לבית ולסלון … להמשך קריאה המשביר לצרכן 365

זארה (ZARA)

זארה (ZARA) היא אחת מחברות האופנה הבינלאומיות הגדולות ביותר בעולם. לחברה יש מעל 2,000 סניפים / חנויות ברחבי העולם ובישראל יש 25 סניפים. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, סריגים, חליפות, נעליים, אביזרים (אקססוריז), תיקים, מכנסיים, ג'ינס, ג'קטים, מעילים, בגדי ים, כובעים, ארנקים, חצאיות, שמלות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של … להמשך קריאה זארה (ZARA)

גלי (Gali)

גלי (Gali) היא רשת אופנה ישראלית ומותג בתחום הנעליים בישראל, המהווה חלק מקבוצת בריל. החברה הוקמה בשנת 1975 וכיום יש לה כ-62 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות נעלי סניקרס, נעלי ספורט, סנדלים, נעליים גבוהות ונמוכות, נעלי עקב, כפכפים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גלי (Gali) גם לרגל … להמשך קריאה גלי (Gali)

אייץ' אנד או (H&O)

אייץ' אנד או (H&O) היא רשת אופנה וספורט מהגדולות ביותר בישראל. הרשת הוקמה בשנת 1993 ויש לה בישראל כ-30 סניפים בפריסה כלל ארצית. באתר האינטרנט של הרשת אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, נעליים, בשמים, אביזרים, הלבשה תחתונה ועוד. כמו כן, הרשת כוללת גם מוצרים שונים לבית. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אייץ' אנד … להמשך קריאה אייץ' אנד או (H&O)

פקטורי 54 (FACTORY 54)

פקטורי 54 (FACTORY 54) היא רשת אופנה ישראלית המציגה את מוצרי האופנה הבינלאומיים. לרשת יש מספר סניפים וכן אתר לרכישת מוצרים. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בגדים, נעליים, בגדי ים, תיקים, אקססוריז, חולצות, מכנסיים, ג'ינסים, שמלות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פקטורי 54 (FACTORY 54) גם לרגל בלאק פריידי וגם … להמשך קריאה פקטורי 54 (FACTORY 54)

נייק NIKE

נייק NIKE הוא מותג עולמי בתחום אופנת ספורט, ביגוד ונעליים. החברה הוקמה בשנת 1964 ויש לה אתר אינטרנט אונליין. אתר הקניות מאפשר לקנות נעליים, חולצות ספורט ופולו, מכנסיים, גרביים, הלשבה תחתונה, כובעים, תיקים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של נייק NIKE גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אדידס Adidas

אדידס Adidas הוא מותג אופנה של ביגוד ונעלי ספורט שהוקם בשנת 1924 ומאז הפך להיות אחד המותגים הגדולים בעולם. למותג יש אתר אינטרנט ישראלי ובינלאומי לרכישות אונליין. אתר הקניות מאפשר לרכוש מוצרי ספורט שהם חולצות, מכנסיים, נעליים, ז'קנים, כפפות, כדורים, כובעים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אדידס Adidas גם לרגל בלאק … להמשך קריאה אדידס Adidas

עדיקה Adika

עדיקה Adika הוא מותג אופנה אינטרנטי המאפשר רכישה של בגדים, נעליים, תיקים ועוד. האתר הוקם בשנת 2012. אתר הקניות מאפשר לרכוש חולצות, בגדי ים, מכנסיים, תיקים ואקססוריז, נעליים שונות, סריגים וסוודרים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של עדיקה Adika גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

דלתא DELTA

דלתא DELTA הוא אחד המותגים הגדולים בישראל לגבי מוצרי אופנה, ביגוד והלבשה תחתונה בישראל. החברה הוקמה ב-1975 וכיום יש מעל 160 סניפים ברחבי הארץ אתר הקניות מאפשר לרכוש חולצות, גופיות, מכנסיים, גרביים, נעליים, הלבשה תחתונה, לגברים לנשים ולילדים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של דלתא DELTA גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

בננהוט ביקיני

בננהוט ביקיני (BANANHOT bikinis) (או פשוט.. בננות) הוא חנות היא חנות של בגדי ים לנשים ולגברים של הדוגמניות נטע אלחמיסטר ונועה בני. אתר הקניות מאפשר רכישה של בגדי ים, כובעים ובגדים נוספים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בננהוט ביקיני (BANANHOT bikinis) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

דלטיטק DELTITECH

דלטיטק DELTITECH הוא מותג אופנה ונעליים ברמה גבוהה במיוחד עם אתר אינטרנט פעיל והכולל מאות מוצרי הנעלה של המותגים המובילים בעולם. אתר הקניות מאפשר רכישה ישירה של נעליים במותגים של Nike, Fila, Vans, New Balance, Adidas, Asics, Air Jordan ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של דלטיטק DELTITECH גם לרגל בלאק פריידי וגם … להמשך קריאה דלטיטק DELTITECH

טרמינל איקס (Terminal X)

טרמינל איקס (Terminal X) הוא אתר מסחר אלקטרוני של חברת האופנה הגדולה בישראל פוקס FOX בישראל. האתר הושק בחודש נובמבר 2017 עם הרצון לתת מענה לצרכנים שרוכשים מוצרים באינטרנט. אתר הקניות מאפשר רכישה ישירה ממותגים מובילים של מוצרי ביגוד והנעלה, בין היתר חולצות, מכנסיים, אקססוריז, הלבשה תחתונה, סוודרים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים … להמשך קריאה טרמינל איקס (Terminal X)

פפאיה (Papaya)

פפאיה (Papaya) היא חברת אופנה בעלת המותג אשר התחילה את דרכה בתור חנות קטנה בשנת 1999. המוצרים נמכרים דרך משווקים מורשים בחנויות שונות ברחבי והארץ וגם באמצעות אתר האינטרנט של החברה. באתר החברה ואצל משווקיה ניתן למצוא נעליים לבנים ולבנות, סנדלים, סניקרס, ספורט, ריצה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של נעלי פפאיה … להמשך קריאה פפאיה (Papaya)

אמריקן אאוטלטס (American Outlets)

אאמריקן אאוטלטס (American Outlets) הוא אתר אינטרנט של רשת השיווק הגדולה בישראל, שופרסל, שהושק בשנת 2018. ברגע כתיבת עמוד זה, האתר לא פעיל זמנית. באתר האינטרנט ניתן למצוא מוצרי ביגוד והנעלה, מוצרי ספורט, מחשבים וציוד היקפי, סמארטפונים, ציוד משרדי, מוצרים לבית ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אמריקן אאוטלט (American Outlets) גם … להמשך קריאה אמריקן אאוטלטס (American Outlets)