מרקס אנד ספנסר (Marks & Spencer)

מרקס אנד ספנסר (Marks & Spencer) היא רשת של חנויות בריטית שמוכרת אופנה וביגוד. החברה קיימת משנת 1884 ויש לה אלפי סניפים ברחבי העולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר חולצות, מכנסיים, ג'ינס, שמלות, מעילים, חליפות, בגדי ספורט, בגדי ים, מוצרים לבית, מוצרים למטבח ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של מרקס אנד ספנסר … להמשך קריאה

רומווה (ROMWE)

רומווה (ROMWE) הוא אתר מסחר אלקטרוני למכירת מוצרי אופנה טרנדיים. החברה קיימת משנת 2010 ומציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר חולצות, מכנסיים, חצאיות, ג'ינסים, הלבשה תחתונה, ביקיני, נעליים, תיקים, טייצים, חגורות, עניבות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של רומווה (ROMWE) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

דה הטא (The Hut)

דה הטא (The Hut) הוא מותג עולמי שנמצא בביטניה ומציע מוצרי אופנה ומוצרים לבית. החברה קיימת משנת 2004 ומציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, ג'ינסים, נעליים, מגפיים, מסכות פנים, הלבשה תחתונה, טיפוח העור והגוף, מוצרי חשמל ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של דה הטא (The Hut) … להמשך קריאה

שופבופ (Shopbop)

שופבופ (Shopbop) הוא מותג בינלאומי למכירה של בגדים ונעליים. החברה קיימת משנת 2000 ומציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מעילים, שמלות, ג'ינס, מכנסיים, הלבשת לילה, מגפיים, נעליים, סנדלים, תיקים, אביזרים שונים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של שופבופ (Shopbop) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

בייסיק יו (Basic You)

בייסיק יו (Basic You) היא חברת אופנה ישראלית, יצרנית ביגוד לנשים. החברה קיימת משנת 2007 ומציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות גופיות, טוניקות, טייצים, חולצות, שמלות, חצאיות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בייסיק יו (Basic You) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

גליתה (GALITA)

גליתה (GALITA) היא רשת אופנה ישראלית המיועדת לנשים. החברה הוקמה בשנת 2012 ויש לה כ-18 סניפים בארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, אוברולים, שמלות, חליפות, ג'ינסים, ג'קטים, מכנסיים, מעילים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גליתה (GALITA) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

בלנקו (BLANKO)

בלנקו (BLANKO) היא רשת אופנה ישראלית לשיווק ומכירה של מוצרי ביגוד לגברים ולנשים. החברה הוקמה בשנת 2007 ויש לה סניף אחד ברמלה. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות נעליים, ג'ינסים, טישרטים, סריגים, מעילים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בלנקו (BLANKO) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

סליו (Celio)

סליו (Celio) היא רשת אופנה בינלאומית למכירת ביגוד לגברים. החברה הבינלאומית הוקמה בצרפת בשנת 1985, יש לה אלפי סניפים ברחבי העולם ויש כ-15 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מכנסיים, ג'ינסים, חולצות, סריגים, מעילים, חגורות, עניבות, תיקים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של סליו (Celio) גם לרגל בלאק פריידי … להמשך קריאה

זיפ (ZIP)

זיפ (ZIP) היא רשת אופנה ישראלית למכירת מוצרי ביגוד והנעלה. לחברה יש כ-35 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, מעילים, בלייזרים, סריגים, ג'ינסים, שמלות, חצאיות, נעליים, גרביים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של זיפ (ZIP) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

דיוטי מוטי (Duty Moti)

דיוטי מוטי (Duty Moti) היא רשת אופנה לנשים. החברה הוקמה בשנת 2004 ויש לה 4 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות שמלות, חצאיות, פיג'מות, סריגים, ג'קטים, מכנסיים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של דיוטי מוטי (Duty Moti) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פאשן קלאב (Fashion Club)

פאשן קלאב (Fashion Club) היא רשת אופנה ישראלית למכירת ביגוד והנעלה. החברה הוקמה בשנת 2001 ויש לה 3 סניפים בארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, ג'ינסים, גופיות, חולצות, חצאיות, סריגים, ג'קטים, נעליים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פאשן קלאב (Fashion Club) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

זאפול (ZAFUL)

זאפול (ZAFUL) הוא אתר קניות למכירת בגדים אופנתיים לנשים ולגברים. החברה מציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, ג'ינס, בגדי ים, שמלות, תחתונים, ביקיני, גופיות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של זאפול (ZAFUL) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

גולברי (GOLBARY)

גולברי (GOLBARY) היא רשת של חנויות אופנה לנשים. החברה מציעה את מוצריה בכ-87 הסניפים הפזורים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות שמלות, מכנסיים, אורבול, סריגים, ג'קטים, טוניקות, גופיות, סריגים, תיקים, צעיפים, כובעים, תכשיטים, אביזרים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של גולברי (GOLBARY) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

יורוספורט

יורוספורט היא חנות ישראלית המשווקת מוצרי אופנה וספורט. החברה מציעה את מוצריה באולם התצוגה בחיפה. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מעילים, נעליים, מגפיים, מכנסיים, חולצות, ג'קטים, גופיות, כובעים, גרביים, טייצים, מוצרי ספורט וכדורים, מוצרי כושר ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של יורוספורט גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

קמדן אנד שוז

קמדן אנד שוז היא חנות אופנה מקומית לעיצוב ומכירת מוצרי אופנה. החברה הוקמה בשנת 2008 ויש לה 2 סניפים בארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות נעליים, מגפיים, חולצות, שמלות, מכנסיים, גופיות, ג'ינסים, ג'קטים, תיקים, ארנקים, כובעים, צמידים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של קמדן אנד שוז גם לרגל בלאק פריידי וגם … להמשך קריאה

קרייזי ליין (Crazy Line)

קרייזי ליין (Crazy Line) היא רשת אופנה לנשים בלבד. החברה הוקמה לפני מעל 30 שנים וקיימים כ-80 סניפים הפזורים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות שמלות, מעילים, ג'ינסים, הלבשת בית, חצאיות, מכנסיים, חולצות, סריגים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של קרייזי ליין (Crazy Line) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אסיקס (ASICS)

אסיקס (ASICS) היא חברה יצרנית ומשווקת נעלי ספורט וביגוד. המותג הבינלאומי הוקם בשנת 1949 ביפן ויש לחברה סניפים ברחבי העולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות נעלי ריצה, נעלי טניס, נעלי היאבקות, נעליים לבית ספר לילדים, גופיות, מכנסיים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אסיקס (ASICS) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

בננה רפבליק (Banana Republic)

בננה רפבליק (Banana Republic) הוא מותג אופנה למכירת בגדים ונעליים. החברה הוקמה בשנת 1978 והיא בבעלות חברת גאפ. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות חולצות, מכנסיים, מעליים, חליפות, חצאיות ושמלות, נעליים, תיקים, מגפיים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בננה רפבליק (Banana Republic) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ג'ומשופ (Jomashop)

ג'ומשופ (Jomashop) היא חברה למכירת מוצרי אופנה לגברים ולנשים. החברה הוקמה בשנת 1987 ומציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות שעונים, תיקים, מכנסיים, חולצות, תכשיטים, חגורות, סוודרים, נעליים, מגפיים, משפקי שמש, מוצרי טיפוח, הלבשה תחתונה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ג'ומשופ (Jomashop) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

זאפוס (Zappos)

זאפוס (Zappos) הוא מותג אופנה בינלאומי למכירת בגדים ונעליים. המותג הוקם בשנת 1999, בבעלות אתר אמזון ומציע את המוצרים אונליין בלבד. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות אופנה לגברים לנשים ולילדים, נעליים, מגפיים, סנדלים, מכנסיים, בגדי ים, גופיות, חולצות, מעילים, ג'קטים, כובעים, שעונים, חגורות, כפפות, ארנקים, נעלי עקב, שמלות וחצאיות, תיקים ועוד. גם בעמוד זה … להמשך קריאה

6 פי אמ (6pm)

6 פי אמ (6pm) הוא מותג אופנה דיסקאונט של זאפוס. המותג מופעל על ידי אתר אינטרנט והוקם בשנת 2007. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי אופנה לגברים ולנשים, נעליים, מכנסיים, חולצות, חצאיות, שמלות, בגדי ים, תיקים, אקססוריז, תכשיטיפ, שעונים, משקפיים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של 6 פי אמ (6pm) גם … להמשך קריאה

יונידרס (Unidress)

יונידרס (Unidress) היא חברה ישראלית לייצור שיווק מכירה והשכרה של ביגוד מקצועי. החברה הוקמה בשנת 1973 והיא מונה כיום כ-12 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות מכנסיים, נעליים חולצות, ביגוד ייצוגי, ביגוד מקצועי לאבטחה ולניקיון, ביגוד מטבח, ביגוד רפואי, נעלי עבודה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של יונידרס (Unidress) … להמשך קריאה

סוויטגירלשופ (Sweet Girl Shop)

סוויטגירלשופ (Sweet Girl Shop) היא רשת בגדים אופנתיים לנערות ולילדות. לחברה יש כ-14 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, גופיות, אוברולים, שמלות, חצאיות, ג'ינסים, מכנסיים, הלבשה תחתונה, מעילים, סוודרים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של סוויטגירלשופ (Sweet Girl Shop) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ניו באלאנס (New Balance)

ניו באלאנס (New Balance) היא חברה יצרנית ומשווקת של מוצרי לבוש ונעלי ספורט. החברה הוקמה בשנת 1906, בישראל יש יבואנית ומשווקת ויש 3 חנויות (סניפים) בארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות נעלי ריצה, נעלי אופנה, נעלי הליכה, ג'קטים, מכנסיים, חולצות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ניו באלאנס (New Balance) גם … להמשך קריאה

ניין ווסט (NINE WEST)

ניין ווסט (NINE WEST) הוא מותג נעלי אופנה בינלאומי. החברה הוקמה בשנת 1983 ובשנת 1999 הגיע גם לישראל, כאן יש כ-35 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות סניקרס, מגפיים, מגפונים, נעלי ספורט, נעליים שטוחות, נעלי עקב ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ניין ווסט (NINE WEST) גם לרגל בלאק … להמשך קריאה