ויקטוריה סיקרט Victoria's Secret

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ויקטוריה'ס סיקרט Victoria's Secret ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות לבני נשים, חזיות, תחתונים, חותלות, גוזיות, ביקיני, הלבשת לילה, מוצרי טיפוח, אביזרים ועוד.

שיראל אברהמי Shirel Avrahami

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך שיראל אברהמי Shirel Avrahami ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות אופנה צנועה, חולצות, שמלות, חצאיות ועוד.

אלעדן Eladan

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אלעדן Eladan ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות שמלות, חצאיות, מכנסיים, אוברול, חולצות, קימונו, אקססוריז ועוד.

אינטר ג'ינס Inter Jeans

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אינטר ג'ינס Inter Jeans ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, טישירטים, סוויטשירטים, מכנסיים, ג'ינסים, הלבשה תחתונה, בגדי ים, שמלות, חצאיות, חליפות, ג'קטים, מעילים, נעליים, סנדלים, מגפיים, תיקים, … להמשך קריאה

סטיב מאדן Steve Madden

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סטיב מאדן ישראל Steve Madden ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות נעליים, מגפיים, חולצות, ג'קטים, סוויטשירטים, חליפות, בגדי ים, מכנסיים, גרביים, תיקים, ארנקים ועוד.

סקצ'רס Skechers

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סקצ'רס Skechers ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות נעליים, מגפיים, סנדלים, מכנסיים, חולצות, ג'קטים, טייצים, תיקים, כובעים ועוד.

סיסטארז SEESTARZ

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סיסטארז SEESTARZ ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בגדי גוף, חולצות, ז'קטים, קרדיגנים, מעילים, בגדי ים, שמלות, מכנסיים, תיקים, תכשיטים ועוד.

מאיה נגרי Maya Negri

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מאיה נגרי Maya Negri ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, טישירטים, סריגים, מעילים, ז'קטים, שמלות, מכנסיים, ג'ינס, נעליים, חגורות, תיקים, תכשיטים ועוד.

פוקס FOX

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פוקס FOX ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, סוויטשירטים, סוודרים, ז'קטים, מכנסיים, חצאיות, שמלות, בגדי ים, נעליים, גרביים ועוד.

בלאק אנד וויט Black & White

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך בלאק אנד וויט ישראל Black & White ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, סוויטשירטים, סוודרים, ז'קטים, אוברול, שמלות, חצאיות, מכנסיים, נעליים, גרביים, תיקים, כובעים, תכשיטים, צעיפים ועוד.

צ'וייס סטור Choice Store

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך צ'וייס סטור Choice Store ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, סריגים, ז'קטים, מעילים, בגדי ים, שמלות, חותלות, מכנסיים, ג'ינס, נעליים, כובעים, תיקים, גרביים, משקפי שמש, ארנקים, חגורות … להמשך קריאה

קמדן אנד שוז Camden & Shoes

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קמדן אנד שוז Camden & Shoes ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות נעליים, בגדים, מכנסיים, חולצות ועוד.

ריידוור Ryderwear

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ריידוור Ryderwear ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בגדי ספורט ואקטיב, גופיות, אימוניות, חולצות, מכנסיים, בגדי ים, נעליים, גרביים, כובעים, בקבוקים, ציוד כושר ועוד.

אדיקט ADDICT

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אדיקט ADDICT ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות שמלות, חצאיות, מכנסיים, חולצות, אקססוריז ועוד.

מדאו אקו שיק Madeo Eco-Chic

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מדאו אקו שיק Madeo Eco-Chic ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות ביגוד והנעלה אקולוגיים, מוצרים לבית, תכשיטים, מוצרים למטבח, ציוד יצירה ועוד.

רוזווי Rosewe

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך רוזווי Rosewe ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות שמלות, חצאיות, ג'ינס, חותלות, מכנסיים, סרבלים, סוודרים, חולצות, גופיות, קפוצ'ונים, מעילים, בגדי ים, ביקיני, תיקים, גרביים, תכשיטים, כובעים, צעיפים ועוד.

פלייפול פרומיסס Playful Promises

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך פלייפול פרומיסס Playful Promises ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות הלבשה תחתונה, חזיות, תחתונים, אביזרים, בגדי אקטיב ועוד.

וואווה WAWWA

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך וואווה WAWWA ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, אקססוריז ועוד.

ג'ק מונסונגו Jack Monsonego

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ג'ק מונסונגו Jack Monsonego ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, סוויטשירטים, מעילים, ז'קטים, בגדי ים, נעליים, גרביים, כובעים, תיקים ועוד.

בייביונד BABEYOND

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך בייביונד BABEYOND ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בגדי שנות 1920, שמלות, נעליים, תכשיטים, אביזרי אופנה ועוד.

אל ספייס L*SPACE

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אל ספייס L*SPACE ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בגדי ים, ביקיני, שמלות, חצאיות, מכנסיים, טוניקות, חולצות, ז'קטים, כובעים, תיקים, מוצרי טיפוח ועוד.

קלוסט לונדון Closet London

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך קלוזט לונדון Closet London ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, ז'קטים, מעילים, חצאיות, שמלות, מכנסיים, משקפי שמש, אקססוריז ועוד.

בלובלה Bluebella

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך בלובלה Bluebella ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות הלבשה תחתונה, לבוש לילה, חזיות, תחתונים ועוד.

אנני קלות' Annie Cloth

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך אנני קלות' Annie Cloth ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, קפוצ'ונים, סוודרים, קרדיגנים, גופיות, טוניקות, אוברול, שמלות, חצאיות, חותלות, מכנסיים, תיקים, צעיפים, נעליים, גרביים, כובעים ועוד.

ת'רודארק Thrudark

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ת'רודארק Thrudark ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, כובעים, ג'קטים, מעילים, בגדי ספורט ועוד.

במבו קלודינג Bamboo Clothing

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך במבו קלודינג Bamboo Clothing ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בגדי במבוק, ז'קטים, מעילים, חולצות, מכנסיים, ג'ינס, גרביים, צעיפים, כובעים, אקססוריז ועוד.

24S

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך 24S ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות סריגים, ז'קטים, חולצות, שמלות, חצאיות, חליפות סרבל, מכנסיים, נעליים, כובעים, צעיפים, חגורות, תיקים ועוד.

יוניניד Unineed

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך יוניניד Unineed ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי טיפוח פנים וגוף, מסכות, קרמים, ניקוי פנים, פילינגים, טונרים, מייקאפ, אייליינרים, שפתונים, מברשות, בשמים, חגורות, ארנקים, צעיפים, מטריות, תכשיטים … להמשך קריאה

מילמוד Milamode

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מילמוד Milamode ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, גרביים, נעליים, אקססוריז ועוד.

ג'אסט פאשן נאו JustFashionNow

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ג'אסט פאשן נאו Just Fashion Now ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, סוויטשירטים, סוודרים, קפוצ'ונים, ז'קטים, מעילים, מכנסיים, ג'ינס, חותלות, שמלות, חצאיות, נעליים, גרביים, חגורות, צעיפים, כובעים, … להמשך קריאה

סייקל פיק Cycle Peak

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סייקל פיק Cycle Peak ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות בגדי רכיבה, גופיות, מכנסיים, גרביים, נעליים, קסדות, כפפות, ציוד רכיבה ועוד.

הלרה Halara

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך הלרה Halara ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות שמלות, חצאיות, מכנסיים, לבני נשים, חולצות, בגדי ספורט, נעליים, אקססוריז ועוד.

לורגל LORAGAL

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך לורגל LORAGAL ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, ג'קטים, מעילים, סריגים, לבני נשים, בגדי ים, שמלות, מכנסיים, נעליים, אקססוריז, כובעים ועוד.

ברייקבורן Brakeburn

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ברייקבורן Brakeburn ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, סריגים, מעילים, ז'קטים, שמלות, חצאיות, מכנסיים, נעליים, גרביים, תיקים, ארנקים, צעיפים, כובעים ועוד.

וורקר Worker

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך וורקר Worker ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות בגדי עבודה, נעלי עבודה, ציוד בטיחות, ביגוד מקצועי, אביזרים ועוד.

ביצ'סיסי Beachsissi

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ביצ'סיסי Beachsissi ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות בגדי ים, ביקיני, שמלות ועוד.

בי אמ ברידל BM Bridal

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך בי אמ ברידל BM Bridal ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות שמלות כלה ונשף, זרי כלה, בגדי הריון, כיסויי ראש ועוד.

וויסקיי אקטיב WISKII Active

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך וויסקיי אקטיב WISKII Active ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, קפוצ'ונים, מכנסיים, חותלות, בגדי ים, בגדי ספורט, אביזרי אופנה ועוד.

לביניה לינג'רי Lavinia Lingerie

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך לביניה לינג'רי Lavinia Lingerie ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות תחתונים, חזיות, גרביונים, שמלות סקסיות ועוד.

סלוגי Sloggi

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סלוגי ישראל Sloggi ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות תחתונים, חזיות, הלבשה תחתונה ועוד.

צ'מפיון Champion

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך צ'מפיון Champion ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בגדי ספורט, אימוניות, שמלות, חזיות, הלבשה תחתונה, חולצות, ז'קטים, מכנסיים, נעליים, כובעים, תיקים, בגדים לילדים ועוד.

נומאד בייסיק Nomadbasic

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך נומאד בייסיק Nomadbasic ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, אוברול, שמלות, מכנסיים, תיקים, אקססוריז לבית ועוד.

טייס.קום Ties.com

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך טייס.קום Ties.com ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות גרביים, חולצות, עניבות, פפיונים, חגורות, ריבועי כיס, סיכות דש ועוד.

סטלה מקרטני Stella McCartney

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך סטלה מקרטני Stella McCartney ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות אוברול, שמלות, חולצות, סריגים, ז'קטים, מעילים, בגדי שינה, הלבשה תחתונה, חצאיות, מכנסיים, נעליים, משקפי שמש, ארנקים, תיקים, בגדי … להמשך קריאה

וורון Woron

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך וורון Woron ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בגדי גוף, חזיות, תחתונים, גרביים ועוד.

בוטיק חן לוין CHEN LEVIN

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך בוטיק חן לוין ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, חליפות, שמלות, חצאיות, ג'קטים, תיקים, תכשיטים ועוד.

נינקלוק Ninacloak

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך נינקלוק Ninacloak ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, ז'קטים, מעילים, חליפות סרבל, בגדי חוף, שמלות, חצאיות, מכנסיים, נעליים, תיקים, תכשיטים ועוד.

מודה מיה ModaMia

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך מודה מיה ModaMia ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות מכנסיים, חולצות, שמלות, חצאיות ועוד.

קמוני Kamoni

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך כמוני Kamoni ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות בגדי ים, ביקיני, בגדי חוף ועוד.

ריהואס Rihoas

רוצים לעשות קניות באינטרנט דרך ריהואס Rihoas ולקבל מידע על מבצעים, הנחות או קופונים כדאיים במהלך חג הקניות בלאק פריידי Black Friday? מהיום זה אפשרי דרך עמוד החנות הרשמי. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, מעילים, סריגים, סוודרים, חצאיות, שמלות, מכנסיים, ג'ינס, בגדי ים, חגורות, תיקים, אביזרי אופנה ועוד.