אופטיקה כהן

אופטיקה כהן היא רשת ותיקה בישראל. החברה פעילה בצפון והוקמה בשנת 1964. לחברה יש מספר סניפים פזורים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות עדשות מגע, משקפי שמש, משקפי ראייה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אופטיקה כהן גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

קרולינה למקה Carolina Lemke

קרולינה למקה (Carolina Lemke) היא חברה ישראלית המייצרת ומשווקת משקפיים. החברה הוקמה בשנת 2010 ולחברה יש כ-67 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות משקפי שמש, משקפי ראייה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של קרולינה למקה (Carolina Lemke) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אירוקה Erroca

אירוקה Erroca היא רשת מובילה בתחום משקפי שמש בארץ. החברה הוקמה בשנת 1987 ויש לה יותר מ-60 סניפים בישראל. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מגוון של משקפי שמש אופנתיים מהמותגים הגדולים בעולם, משקפי שמש ממותג פרטי ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אירוקה Erroca גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אופטיקנה

אופטיקנה היא רשת קמעונאות מובילה בישראל בתחום אופטיקה ושמיעה. החברה הוקמה בשנת 1988, ויש לרשת שלה כ-80 סניפים פזורים ברחבי הארץ. ברשת ובאתר האינטרנט שלה, אפשר לרכוש משקפי שמש, משקפי ראיה, עדשות מגע, תמיסות ואביזרים, שירותים נוספים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אופטיקנה גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אופטיקה הלפרין

אופטיקה הלפרין היא רשת האופטיקה הגדולה בישראל וגם פועלת ללא זכיינים אשר הוקמה בשנת 1988. לרשת יש כ-140 סניפים פזורים ברחבי הארץ. ברשת ובאתר האינטרנט שלה, תוכלו לקנות משקפי שמש, משקפי ראייה, עדשות מגע ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אופטיקה הלפרין גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

סופר פארם Super-Pharm

סופר פארם (Super-Pharm) היא רשת הדראגסטור ומוצרי הפארם הגדולה בישראל אשר הוקמה בשנת 1978. רשת החברה מונה כיום כ-230 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של הרשת תוכלו למצוא מוצרי ניקיון ומזון לבית, מוצרי טיפוח הגוף והשיער, מוצרי קוסמטיקה, מוצרים לתינוק ולילד, מוצרים לגיל השלישי, אופטיקה, בית מרקחת ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות … להמשך קריאה