איוצ'קה Ayuchka

איוצ'קה Ayuchka היא חברה ישראלית למכירת מוצרי אופנה. החברה הוקמה בשנת 2016 והיא מציעה את מוצריה למכירה דרך אתר האונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מכנסיים, שמלות, חצאיות, בגדי ים, נעליים, משקפיים, אביזרים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של איוצ'קה Ayuchka גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ספידו Speedo

ספידו Speedo היא חברה בינלאומית לייצור ולמכירה של מוצרי ביגוד שחייה. החברה הוקמה בשנת 1914 ויש לה סניפים בעולם וגם כ-23 סניפים בארץ ישראל. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, מכנסונים, בגדי ים, טייצים, גוזיות, כפכפים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ספידו Speedo גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ג'נספורט ישראל Jansport

ג'נספורט Jansport היא חברה בינלאומית לייצור ולמכירה של תיקים. החברה הוקמה בשנת 1967 ויש לה סניפים בעולם והיא מציעה את מוצריה גם דרך משווקים בארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות תיקים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ג'נספורט ישראל Jansport גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

היידי Heidi

היידי Heidi היא חברה ישראלית למכירה של מוצרי אופנה ואקססוריז. החברה הוקמה בשנת 2010 ומציעה את מוצריה דרך אתר האונליין שלה. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות תיקים, ארנקים, אקססוריז, ג'ינסים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של היידי Heidi גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

איפנמה Ipanema

איפנמה Ipanema הוא מותג אופנת נעליים של חברת גרנדרה ויש יבואן ישראלי. החברה הישראלית מציעה רכישה דרך אתר האונליין. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות כפכפים, סנדלים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של איפנמה Ipanema גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

בל אנד סו Belle & Sue

בל אנד סו Belle & Sue היא חברה ישראלית יבואנית ומשווקת. החברה הוקמה בשנת 2010 בתור אתר אינטרנט ונוסף לה סניף אחד בתל אביב. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות חולצות, גופיות, שמלות, חצאיות, מכנסיים, נעליים, בגדי ים, אוברולים, אקססוריז, מעילים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של בל וסו Belle and Sue … להמשך קריאה

רתמה Retema

רתמה Retema היא חברה ישראלית המשווקת ומוכרת אופנה במידות גדולות לנשים. החברה הוקמה בשנת 2015, יש לה סניף בתל אביב וניתן לקנות אונליין. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות ג'קטים, שמלות, חצאיות, מכנסיים, ג'ינסים, חולצות, בגדי ים, אביזרים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של רתמה Retema גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פיץ' אקטיב Peach Active

פיץ' אקטיב Peach Active היא חברה ישראלית למכירה של בגדי ספורט. החברה הוקמה בשנת 2020 והיא מציעה את מוצריה אונליין דרך האינטרנט. באתר האינטרנט של החנות ניתן לקנות ביגוד ספורט, אקססוריז ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פיץ' אקטיב Peach Active גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

שיק מי ChicMe

שיק מי ChicMe הוא אתר קניות באינטרנט (מסחר אלקטרוני) לשיווק ולמכירת אופנה לצעירים במחירים הולמים. החברה הוקמה בשנת 2015 ואפשר לקנות את המוצרים באתר אונליין. יש משלוחים גם אל ישראל. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות שמלות, חולצות, טופים, בוטומים, מכנסיים, מכנסיים קצרים, חצאיות, נעליים, ג'ינסים, בגדי ים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים … להמשך קריאה

ניו שיק NewChic

ניו שיק NewChic הוא אתר אינטרנט בינלאומי למכירה של אופנה איכותית וזולה לצעירים. החברה הוקמה בשנת 2015 ואפשר לקנות את המוצרים באתר אונליין. יש משלוחים גם אל ישראל. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, שמלות, מעילים, ז'קטים, נעליים, אקססוריז, תכשיטים, בגדי ספורט, מוצרים לבית ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של … להמשך קריאה

רוקגלאם Rockglam

רוקגלאם Rockglam הוא חברה ישראלית יבואנית ומשווקת ביגוד לנשים. החברה הוקמה בשנת 2015, וניתן לרכוש את המוצרים דרך אתר האינטרנט. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, שמלות, בגדי ים, סריגים, נעליים, משקפיים, תיקים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של רוקגלאם Rockglam גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

ביליבלונד BiliBlond

ביליבלונד BiliBlond הוא מותג ישראלי לייצור ולמכירה בגדי ים לנשים. החברה הוקמה בשנת 2016, ויש לה מספר סניפים בארץ וגם בכמה מדינות בעולם. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות ביקיני, סטרפלס, נעליים, משקפי שמש, תכשיטים, כובעים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ביליבלונד BiliBlond גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אופטיקה כהן

אופטיקה כהן היא רשת ותיקה בישראל. החברה פעילה בצפון והוקמה בשנת 1964. לחברה יש מספר סניפים פזורים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות עדשות מגע, משקפי שמש, משקפי ראייה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אופטיקה כהן גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

שופבופ Shopbop

שופבופ Shopbop הוא מותג בינלאומי למכירה של בגדים ונעליים. החברה קיימת משנת 2000 ומציעה את מוצריה אונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מעילים, שמלות, ג'ינס, מכנסיים, הלבשת לילה, מגפיים, נעליים, סנדלים, תיקים, אביזרים שונים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של שופבופ Shopbop גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

פאשן קלאב Fashion Club

פאשן קלאב (Fashion Club) היא רשת אופנה ישראלית למכירת ביגוד והנעלה. החברה הוקמה בשנת 2001 ויש לה 3 סניפים בארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, ג'ינסים, גופיות, חולצות, חצאיות, סריגים, ג'קטים, נעליים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של פאשן קלאב (Fashion Club) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

סטפ אין Step In

סטפ אין Step In היא חברה ישראלית למכירה של מוצרי הנעלה וביגוד. החברה מציעה את מוצריה דרך חנויות גלי או ניין ווסט או דרך אתר האונליין. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות נעלי ספורט, סניקרס, מגפיים, נעלי עקב, נעלי בית, ג'ינסים, מכנסיים, חולצות, סוודרים, מעילים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של סטפ … להמשך קריאה

קרולינה למקה Carolina Lemke

קרולינה למקה (Carolina Lemke) היא חברה ישראלית המייצרת ומשווקת משקפיים. החברה הוקמה בשנת 2010 ולחברה יש כ-67 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות משקפי שמש, משקפי ראייה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של קרולינה למקה (Carolina Lemke) גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

טופשופ TOPSHOP

טופשופ TOPSHOP הוא מותג אופנה לנשים בינלאומי גדול. החברה הבינלאומית הוקמה בשנת 1964 בתחילת שנות ה-80 ויש לה גם כמה סניפים בעולם וניתן ניתן לקנות דרך אתר ייעודי עבור ישראל. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות חולצות, מכנסיים, שמלות, חצאיות, ג'ינס, ג'קטים, נעליים, תיקים ואקססוריז ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של טופ … להמשך קריאה

ג'נטלמן Gentleman

ג'נטלמן (Gentleman) היא רשת המתנות מבין הגדולות ביותר בישראל. החברה הוקמה בשנת 1993 ויש לה כ-44 סניפים ברחבי הארץ. באתר האינטרנט של החברה ניתן לקנות שעונים, תכשיטים, ארנקים, עטים, משחקים, תיקים, אביזרים שונים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של ג'נטלמן (Gentleman) תכשיטים גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

אירוקה Erroca

אירוקה Erroca היא רשת מובילה בתחום משקפי שמש בארץ. החברה הוקמה בשנת 1987 ויש לה יותר מ-60 סניפים בישראל. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מגוון של משקפי שמש אופנתיים מהמותגים הגדולים בעולם, משקפי שמש ממותג פרטי ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אירוקה Erroca גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

שיין SHEIN

שיין SHEIN היא חברת אופנה ואתר מסחר אלקטרוני המיועד בעיקר עבור נשים. זוהי חברה בינלאומית הפעילה בהרבה מדינות ועושה משלוחים גם אל ישראל. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות חולצות, מכנסיים, סריגים, מעילים, ז'קטים, שמלות, חצאיות, נעליים, תיקים, תכשיטים, מוצרי יופי וקוסמטיקה ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של שיין SHEIN גם לרגל … להמשך קריאה

אופטיקנה

אופטיקנה היא רשת קמעונאות מובילה בישראל בתחום אופטיקה ושמיעה. החברה הוקמה בשנת 1988, ויש לרשת שלה כ-80 סניפים פזורים ברחבי הארץ. ברשת ובאתר האינטרנט שלה, אפשר לרכוש משקפי שמש, משקפי ראיה, עדשות מגע, תמיסות ואביזרים, שירותים נוספים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אופטיקנה גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.

שוז אונליין Shoesonline

שוז אונליין (Shoesonline) הוא אתר אינטרנט ישראלי המציע רכישה של מוצרי אופנה. החברה מציעה רכישה דרך אתר האינטרנט בלבד ללא סניפים מקומיים. באתר האינטרנט של החברה אפשר לקנות מוצרי נעליים לגברים ולנשים, חולצות, מכנסיים, בגדי ים, שעונים, תיקים, פאוצ'ים, כובעים, גרביים, מוצרי ספורט אחרים ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של שוז אונליין … להמשך קריאה

זארה ZARA

זארה ZARA היא חברה בינלאומית ידועה במיוחד לייצור ולשיווק מוצרי אופנה. החברה הוקמה בשנת 1974 ויש מעל 2,000 סניפים וחנויות ברחבי העולם ובישראל יש 25 סניפים. באתר האינטרנט של החנות אפשר לקנות חולצות, סריגים, חליפות, נעליים, אביזרים (אקססוריז), תיקים, מכנסיים, ג'ינס, ג'קטים, מעילים, בגדי ים, כובעים, ארנקים, חצאיות, שמלות ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן … להמשך קריאה

אופטיקה הלפרין

אופטיקה הלפרין היא רשת האופטיקה הגדולה בישראל וגם פועלת ללא זכיינים אשר הוקמה בשנת 1988. לרשת יש כ-140 סניפים פזורים ברחבי הארץ. ברשת ובאתר האינטרנט שלה, תוכלו לקנות משקפי שמש, משקפי ראייה, עדשות מגע ועוד. גם בעמוד זה אפשר להתעדכן במבצעים ובהטבות של אופטיקה הלפרין גם לרגל בלאק פריידי וגם בשוטף.