תנאי שימוש

אתר בלאק פריידי ישראל מופעל על ידי Shopikal ישראל (להלן: "האתר"). תנאי שימוש באתר זה הם אותם תנאי שימוש לגבי אתר קנה לי (kneli.co.il), בהתאם לשינויים לפי אתר זה לפי העניין.

בנוסף לאמור בפסקה קודמת, יחולו הוראות נוספות האמורות להלן.

מדיניות עבור חנויות ועסקים

האתר מציג עמודים של חנויות וקטגוריות חנויות. מדובר על רשימה של עסקים וחנויות, המציעים מוצרים או שירותים, בין אם הם נקנים באופן מקוון או על ידי הגעה פיזית לבית העסק.

לכל עסק או חנות יש עמוד ייעודי באתר ופרטי המידע לגבי כל חנות מבוססים מתוך אתר האינטרנט או עמוד הפייסבוק או עמוד האינסטגרם של אותה חנות או עסק.

החנות, העסק או מי מטעמם, רשאים לפנות אל האתר על מנת לבקש לשנות את התיאור או המידע הכללי המופיע לגביו, או להוסיף מידע אחר. כמו כן, הוא רשאי לפנות אל מי מטעם האתר על מנת להסיר את המידע או החנות שלו.

לגבי כל חנות, עשויה להופיע אפשרות לדירוג של אותה חנות. הדירוג נעשה מכוכב 1 ועד 5 כוכבים, כאשר מספר גבוה, משמעו כי הדירוג טוב יותר. כל צרכן רשאי לדרג כל חנות, בהתאם לניסיון שלו עם אותה חנות, לשירות מכירות או מידע ועוד.

האתר אינו משנה את הדירוג ואינו משפיע עליו כלל. אולם, אם האתר ראה כי הדירוג מצד המשתמשים נעשה בכוונת תחילה על מנת לפגוע באותו עסק – האתר רשאי, אך אינו חייב, לשנות או להסיר את הדירוג האמור.

יצויין כי האתר או מי מטעמו אינם אחראים לכל נזק שעלול להיגרם במישרין או בעקיפין לכל עסק או חנות המופיעים באתר או עסקים אחרים קשורים אליהם, וזאת בשל המידע, ובכלל זה הדירוג, המופיעים בעמוד החנות.

ככלל, האתר אינו מחייב בתשלום העסק או החנות על מנת להופיע בתוצאות או ביצירת עמוד חנות באתר. אולם, חלק מהעסקים עשויים להעניק הטבה או עמלה על העברת המשתמש אל החנות.

מועדון צרכנות בלאק פריידי - הצטרפו בחינם!

קבלו מבצעים, טיפים, הנחות, עדכונים, קופונים ועוד...