תנאי שימוש

אתר בלאק פריידי ישראל (להלן: "האתר") מופעל על ידי Shopikal ישראל. תנאי שימוש באתר זה הם אותם תנאי שימוש לגבי אתר קנה לי (kneli.co.il), בהתאם לשינויים לפי אתר זה לפי העניין.

בנוסף לאמור בפסקה קודמת, יחולו הוראות נוספות האמורות להלן.

מדיניות עבור חנויות ועסקים

נוסף על כל האמור לעיל ומבלי לגרוע מכך, האתר מציג עמודים של חנויות וקטגוריות חנויות. מדובר על רשימה של עסקים וחנויות, המציעים מוצרים או שירותים, בין אם הם נקנים באופן מקוון או על ידי הגעה פיזית לבית העסק.

לכל עסק או חנות יש עמוד ייעודי באתר ופרטי המידע לגבי כל חנות מבוססים מתוך אתר האינטרנט או עמוד הפייסבוק או עמוד האינסטגרם של אותה חנות או עסק.

הוספה או הסרה של עמוד חנות

החנות, העסק או מי מטעמם, רשאים לפנות אל האתר על מנת לבקש לשנות את התיאור או המידע הכללי המופיע לגביו, או להוסיף מידע אחר. כמו כן, הוא רשאי לפנות אל מי מטעם האתר על מנת להסיר את המידע או החנות שלו.

דירוג חנות

לגבי כל חנות, עשויה להופיע אפשרות לדירוג של אותה חנות. הדירוג נעשה מכוכב 1 ועד 5 כוכבים, כאשר מספר גבוה, משמעו כי הדירוג טוב יותר. כל צרכן רשאי לדרג כל חנות, בהתאם לניסיון שלו עם אותה חנות, לשירות מכירות או מידע ועוד.

האתר אינו משנה את הדירוג ואינו משפיע עליו כלל. אולם, אם האתר ראה כי הדירוג מצד המשתמשים נעשה בכוונת תחילה על מנת לפגוע באותו עסק – האתר רשאי, אך אינו חייב, לשנות או להסיר את הדירוג האמור.

הגבלת אחריות כלפי עסק או חנות

יצויין כי האתר או מי מטעמו אינם אחראים לכל נזק שעלול להיגרם במישרין או בעקיפין לכל עסק או חנות המופיעים באתר או עסקים אחרים קשורים אליהם, וזאת בשל המידע, ובכלל זה הדירוג, המופיעים בעמוד החנות.

תשלום

ככלל, האתר אינו מחייב בתשלום העסק או החנות על מנת להופיע בתוצאות או ביצירת עמוד חנות באתר. אולם, חלק מהעסקים עשויים להעניק הטבה או עמלה על העברת המשתמש אל החנות.

פרסום וקידום לעסקים ולחנויות

האתר רשאי להציע לעסקים להציע אפשרות של פרסום או הוספת תוכן בעמוד החנות ו/או בעמודים ברשתות החברתיות של האתר (עמוד אינסטגרם, פייסבוק, גוגל וכדומה). הוספת תוכן עשויה להיות בתור קופון, תמונה, סרטון, טקסט, צליל וכדומה (במדיניות זו: "התוכן").

נוסף לכך, האתר רשאי להציע לעסק להציג את המוצרים שלו באתר או בעמודי הרשתות החברתיות של האתר, לרבות הוספת קישור לאתר בית העסק, בין אם בפוסט רגיל או בפוסט מתוייג עם המוצר.

זכויות יוצרים

בית העסק או החנות, לרבות המפעיל או המחזיק או מי מטעמו, מתחייב כי התוכן המפורסם, הוא תוכן השמור בזכויות היוצרים שלו, התוכן אינו בבעלות זכויות יוצרים של גורם אחר או שהוא בבעלות גורם אחר ויש לו רשות שימוש בו.

בעת הפרסום והשיתוף, בית העסק או מי מטעמו מצהירים כי הם נותנים זכות שימוש בתוכן אל האתר או מי מטעמו, ואם התוכן בבעלות גורם אחר ויש רשות על כך – אז שהם מצהירים כי בעל הזכויות יודע או מסכים להעברה ולשימוש האמור.

האתר או מי מטעמו לא יהיו אחראים לכל הפרת זכויות יוצרים, וכי בית העסק מצהיר כי הוא אחראי על נושא זכויות היוצרים וישפה או יפצה, לפי העניין, את האתר או מי מטעמו בכל פנייה או תביעה או פסיקה או הוראה או צו שניתנו כנגד האתר או מי מטעמו בשל כך.

מועדון צרכנות בלאק פריידי - הצטרפו בחינם!

קבלו מבצעים, טיפים, הנחות, עדכונים, קופונים ועוד...